6. Hafta müsabakaları için tıkla
Başlık: 6. Hafta müsabakaları için tıkla

Tarih: 2019-10-19

Haftanın Maçları

19.10.2019 CUMARTESİ
U 14 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR BLD. KÜTAHYASPOR 19.10.2019 11:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR DPÜ SPOR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT 19.10.2019 12:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR GÜLÜMSEYEN ÇOCUK KÜT. GENÇ SHÇEKSPOR 19.10.2019 14:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 19 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HMZ.  KÜT. YEŞİLAYSPOR 19.10.2019 16:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HMZ  KÜT. SERAMİKSPOR 19.10.2019 12:30 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR KÜT. CEZAEVİSPOR ÖZBEKSPOR 19.10.2019 14:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR BLD. KÜTAHYASPOR TERMİKSPOR 19.10.2019 16:00 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR ERDEM GENÇLİK  HANIMÇEŞMESPOR 19.10.2019 14:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 19 TAKIMLAR TAV. MOYMULSPOR TAAV. GENÇLİKSPOR 19.10.2019 16:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 14 TAKIMLAR TAV. 3 EYLÜLSPOR AKINCILARSPOR 19.10.2019 12:30 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
U 14 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR BEYKÖYSPOR 19.10.2019 14:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
U 19 TAKIMLAR DEMİRBİLEKSPOR AKINCILARSPOR 19.10.2019 16:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
U 11 TAKIMLAR ULUOYMAK 1 EYLÜL GEDİZ GENÇLİKSPOR 19.10.2019 13:00 GEDİZ  SAHASI
U 14 TAKIMLAR ULUOYMAK 1 EYLÜL DAYINLARSPOR 19.10.2019 15:00 GEDİZ SAHASI
U 19 TAKIMLAR HİSARCIK BLD. SPOR ALTINKENT BLD. SPOR 19.10.2019 14:00 HİSARCIK SAHASI
U 11 TAKIMLAR 1867 SİMAVSPOR SİMAV İDMANYURDU 19.10.2019 14:00 SİMAV   SAHASI
1 AMATÖR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR BEYCESPOR 19.10.2019 14:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
 
20.10 2019 PAZAR
 
1 AMATÖR SEYİTÖMER BLD. SPOR ALTINTAŞ BLD. GENÇLİK 20.10.2019 12:00 TOKİ STADI 1
S AMATÖR HACIKEBİRSPOR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT 20.10.2019 14:00 TOKİ STADI 1
1 AMATÖR SİNERKÖY GENÇLİK ÖZBEKSPOR 20.10.2019 12:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR SEVDİĞİN ALİBEYKÖY KÜT. DEMİRSPOR 20.10.2019 14:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR KÜMAŞSPOR ÇAVDARHİSARSPOR 20.10.2019 16:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR KÜT. ÇAMLICASPOR TERMİKSPOR 20.10.2019 10:30 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜT. GENÇ SHÇEK  ALAYUNTSPOR 20.10.2019 12:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR 30 AĞUSTOSSPOR 1977 VEFASPOR 20.10.2019 14:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR AĞAÇKÖYSPOR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 20.10.2019 16:00 30 AĞUSTOS STADI
S AMATÖR DPÜ SPOR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 20.10.2019 14:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
1 AMATÖR ASLANAPASPOR ZIĞRASPOR 20.10.2019 15:00 ASLANAPA SAHASI
BAL LİGİ TKİ TAV. LİNYİTSPOR BOZÜYÜK VİTRASPOR 20.10.2019 15:00 TAV. ADA STADYUMU 
1 AMATÖR BAĞLIKSPOR BEYKÖYSPOR 20.10.2019 12:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
S AMATÖR AKINCILARSPOR 1867 SİMAVSPOR 20.10.2019 14:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
S AMATÖR TAV. GENÇLİKSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 20.10.2019 16:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
1 AMATÖR DAĞÇEŞMESPOR GÜRAĞAÇSPOR 20.10.2019 14:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
S AMATÖR TAV. MOYMULSPOR Ö.İDARA KÖY HMZ SPOR 20.10.2019 16:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
1 AMATÖR AYVALISPOR ÇARDAKLISPOR 20.10.2019 14:00 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
1 AMATÖR BOZBELENLİLERSPOR ÇUKURKÖYSPOR 20.10.2019 16:00 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
1 AMATÖR TUNÇBİLEK BLD. SPOR HANIMÇEŞMESPOR 20.10.2019 14:00 TUNÇBİLEK SAHASI
1 AMATÖR DOM . KARAKÖYSPOR ÇUKURÇA BLD. SPOR 20.10.2019 13:00 DOMANİÇ SAHASI
1 AMATÖR DOMANİÇ SPOR MURATLISPOR 20.10.2019 15:00 DOMANİÇ SAHASI
1 AMATÖR ALTINKENT BLD. SPOR HİSARIK BLD. SPOR 20.10.2019 13:00 GEDİZ  SAHASI
1 AMATÖR MUHİPLE FATİHSPOR E. GEDİZ BLD. GAZİSPOR 20.10.2019 15:00 GEDİZ  SAHASI
1 AMATÖR EMETBORSPOR DAYINLARSPOR 20.10.2019 14:00 EMET SAHASI
1 AMATÖR KINIKSPOR DEMİRCİKÖYSPOR 20.10.2019 14:00 SİMAV SAHASI
 
21.10.2019 PAZARTESİ
 
U 11 TAKIMLAR 30 AĞUSTOSSPOR BLD. KÜTAHYASPOR 21.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR A BÜYÜK SAKASPOR GÜLÜMSEYEN ÇOCUK 21.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 2
U 11 TAKIMLAR BEYKÖYSPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 21.10.2019 17:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
 
23.10.20 19 ÇARŞAMBA
 
U 11 TAKIMLAR 30 AĞUSTOSSPOR A. BÜYÜK SAKASPOR 23.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR TERMİKSPOR KÜT. DEMİRSPOR 23.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR TEPECİKSPOR 23.10.2019 17:00 KARAKOVA STADI 2
 
25.10.2019  CUMA 
 
U 11 TAKIMLAR KÜT DEMİRSPOR GÜLÜMSEYEN ÇOCUK 25.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR TERMİKSPOR 25.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 2