5. Hafta Müsabakaları İçin Tıkla
Başlık: 5. Hafta Müsabakaları İçin Tıkla

Tarih: 2019-10-12

Haftanın Maçları

12.10.2019 CUMARTESİ
 
U 14 TAKIMLAR KÜT. GAYBİEFENDİ TERMİKSPOR 12.10.2019 12:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HST. SPOR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 12.10.2019 13:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT Ö.İDARE KÖY HMZ. SPOR 12.10.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 19 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR KÜT. ÇAMLICASPOR 12.10.2019 16:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 12.10.2019 11:30 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR GÜLÜMSEYEN ÇOCUK KÜT. ÇAMLICASPOR 12.10.2019 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR ÖZBEKSPOR KÜTAHYA GEN SHÇEK  12.10.2019 14:30 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR TERMİKSPOR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 12.10.2019 16:30 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR BEYKÖYSPOR TAV. 3 EYLÜLSPOR 12.10.2019 13:30 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 14 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR ERDEN GENÇLİKSPOR 12.10.2019 15:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 19 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TAV. MOYMULSPOR 12.10.2019 16:30 TAV  KARAKOVA  SAHASI
1 AMATÖR MURATLISPOR DOM. ÇAMLICASPOR 12.10.2019 15:00 DOMANİÇ SAHASI
U 14 TAKIMLAR DAYINLARSPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 12.10.2019 13:00 GEDİZ  SAHASI
U 19 TAKIMLAR ERDOĞMUŞSPOR HİSARCIK BLD. SPOR 12.10.2019 14:30 GEDİZ SAHASI
U 19 TAKIMLAR ALTINKENT BLD. SPOR EMET GENÇLİKSPOR 12.10.2019 16:30 GEDİZ SAHASI
U 19 TAKIMLAR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR SİMAV İDMANYURDUSPOR 12.10.2019 15:00 SİMAV   SAHASI
 
13.10 2019 PAZAR
 
BAL LİGİ BLD. KÜTAHYASPOR PAMUKOVA 1968 SPOR 13.10.2019 15:00 HALİL AKKAŞ STADI
S. AMATÖR KÜT. YEŞİLAYSPOR DPÜ SPOR 13.10.2019 12:30 TOKİ STADI 1
S. AMATÖR KÜT. SERAMİKSPOR AKINCILARSPOR 13.10.2019 14:30 TOKİ STADI 1
S. AMATÖR KÜT. ÇAMLICASPOR Ö.İDARE KÖY HMZ. SPOR 13.10.2019 16:30 TOKİ STADI 1
1 AMATÖR 1977 VEFASPOR AĞAÇKÖYSPOR 13.10.2019 12:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR KÜT. GENÇ SHÇEK  KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 13.10.2019 14:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR ALAYUNTSPOR ASLANAPASPOR 13.10.2019 16:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR KÜT. DEMİRSPOR SEYİTÖMER BLD. SPOR 13.10.2019 12:30 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜMAŞSPOR ÖZBEKSPOR 13.10.2019 14:30 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR ZIĞRASPOR 30 AĞUSTOSSPOR 13.10.2019 16:30 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR ÇAVDARHİSARSPOR SEVDİĞİN ALİBEYKÖY 13.10.2019 15:00 ÇAVDARHİSAR SAHASI
1 AMATÖR ALTINTAŞ BLD. SPOR SİNERKÖY GENÇLİK 13.10.2019 15:00 ALTINTAŞ İLÇE SAHASI
1 AMATÖR ÇUKURKÖYSPOR AYVALISPOR 13.10.2019 12:30 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
S. AMATÖR TAV. GENÇLİKSPOR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOTSPOR 13.10.2019 14:30 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
S. AMATÖR TEPECİKSPOR HACIKEBİRSPOR 13.10.2019 16:30 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
1 AMATÖR ÇARDAKLISPOR TUNÇBİLEK BLD. SPOR 13.10.2019 12:30 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
1 AMATÖR HANIMÇEŞMESPOR BOZBELENLİLERSPOR 13.10.2019 14:30 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
1 AMATÖR BEYKÖYSPOR  DAĞÇEŞMESPOR 13.10.2019 16:30 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
1 AMATÖR GÜRAĞAÇSPOR ÇOBANKÖYSPOR 13.10.2019 15:00 TUNÇBİLEK SAHASI
1 AMATÖR DOMANİÇ KARAKÖY DOMANİÇ SPOR 13.10.2019 15:00 DOMANİÇ SAHASI
U 11 TAKIMLAR EMET GENÇLİKSPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 13.10.2019 12:00 GEDİZ  SAHASI
1 AMATÖR DAYINLARSPOR MUHİPLER FATİHSPOR 13.10.2019 14:00 GEDİZ  SAHASI
1 AMATÖR E. GEDİZ BLD. GAZİ ALTINKENT BLD. SPOR 13.10.2019 16:00 ESKİ GEDİZ SAHASI
1 AMATÖR HİSARCIK BD. SPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 13.10.2019 16:00 HİSARCIK SAHASI
1 AMATÖR SÖĞÜT GENÇLİKSPOR KINIKSPOR 13.10.2019 12:30 SİMAV SAHASI
1 AMATÖR EYNALSPOR SAVILARSPOR 13.10.2019 14:30 SİMAV   SAHASI
S. AMATÖR 1867 SİMAVSPOR TAV. MOYMULSPOR 13.10.2019 16:30 SİMAV SAHASI
 
14.10.2019 PAZARTESİ
 
U 11 TAKIMLAR KÜT. ÇAIRBAŞISPOR GÜLÜMSEYEN ÇOCUK 14.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR BLD. KÜTAHYASPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 14.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 2
 
15.10.20 19 SALI
 
U 11 TAKIMLAR A. BÜYÜK SAKA SPOR TERMİKSPOR 15.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR TAV. ERDEM GENÇLİK TEPECİKSPOR 15.10.2019 17:30 KARAKOVA STADI 1
U 11 TAKIMLAR TAV. MOYMULSPOR BEYKÖYSPOR 14.10.2019 17:30 KARAKOVA STADI 2
 
16.10.2019  ÇARŞAMBA
 
U 11 TAKIMLAR KÜT. DEMİRSPOR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 16.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR 30 AĞUSTOSSPOR 16.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 2
 
18.10.2019  CUMA 
 
U 11 TAKIMLAR GÜLÜMSEYEN ÇOCUK TERMİKSPOR 18.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR BLD. KÜTAHYASPOR A BÜYÜK SAKASPOR 18.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 2