41. Hafta maç programı için tıkla
Başlık: 41. Hafta maç programı için tıkla

Tarih: 2019-06-29

Haftanın Maçları

29.06. 2019  CUMARTESİ
 
U 11 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT 29.06.2019 18:00 30 AĞUSTOS STAD I1
U 11 TAKIMLAR TERMİKSPOR 30 AĞUSTOSSPOR 29.06.2019 19:00 30 AĞUSTOS STADI 2
U 11 TAKIMLAR GÜLÜMSEYEN ÇOCUKL KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 29.06.2019 19:00 30 AĞUSTOS STAD I1
U 11 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 29.06.2019 19:00 KARAKOVA STADI  1 
U 11 TAKIMLAR ERDEM GENÇLİKSPOR TAV. 3 EYLÜLSPOR 29.06.2019 18:00 KARAKOVA STADI 2
U 11 TAKIMLAR EMET BLD. SPOR SİMAV İDMANYURDU 29.06.2019 16:00 S. AKBALDIR SAHASI 1 
 
30.06. 2019  PAZAR
 
U 12 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR 30 AĞUSTOSSPOR 30.06.2019 18:00 30 AĞUSTOS STAD I1
U 12 TAKIMLAR ALAYUNTSPOR A BÜYÜK  SAKASPOR 30.06.2019 19:00 30 AĞUSTOS STADI 2
U 12 TAKIMLAR KÜT. ÇAMLICASPOR 1977 VEFASPOR 30.06.2019 19:00 30 AĞUSTOS STAD I1
U 12 TAKIMLAR ERDEM GENÇLİKSPOR TAV. 3 EYLÜLSPOR 30.06.2019 18:00 KARAKOVA STADI  1 
U 12 TAKIMLAR TAV. GENÇLİKSPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 30.06.2019 18:00 KARAKOVA STADI 2
U 12 TAKIMLAR GEDİZ GENÇLİKSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜL 30.06.2019 18:00 GEDİZ SAHASI
U 12 TAKIMLAR EMETSPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 30.06.2019 16:00 S. AKBALDIR SAHASI 1 
 
01.07. 2019  PAZARTESİ
 
U 11 TAKIMLAR 30 AĞUSTOSSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 01.07.2019 19:00 30 AĞUSTOS STAD I1
U 11 TAKIMLAR KÜT. ÇİNİSPOR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 01.07.2019 19:00 30 AĞUSTOS STADI 2
U 11 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR ERDEM GENÇLİKSPOR 01.07.2019 18:00 KARAKOVA STADI  1 
U 11 TAKIMLAR AKINCILARSPOR BEYKÖYSPOR 01.07.2019 18:00 KARAKOVA STADI 2
U 11 TAKIMLAR ULUOYMAK 1 EYLÜL DAYINLARSPOR 01.07.2019 18:00 GEDİZ SAHASI
U 11 TAKIMLAR 1867 SİMAVSPOR EMET BLD. SPOR 01.07.2019 17:00 S. AKBALDIR SAHASI 1 
 
02.07. 2019  SALI
 
U 12 TAKIMLAR ASLANAPASPOR DPÜ SPOR 02.07.2019 18:00 30 AĞUSTOS STAD I1
U 12 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 02.07.2019 19:00 30 AĞUSTOS STADI 2
U 12 TAKIMLAR 30 AĞUSTOSSPOR ALAYUNTSPOR 02.07.2019 19:00 30 AĞUSTOS STAD I1
U 12 TAKIMLAR HANIM ÇEŞMESPOR BEYKÖYSPOR 02.07.2019 17:00 KARAKOVA STADI  1 
U 12 TAKIMLAR AKINCILARSPOR ERDEM GENÇLİKSPOR 02.07.2019 17:00 KARAKOVA STADI 2
U 12 TAKIMLAR TAV. GENÇLİKSPOR AYVALISPOR 02.07.2019 18:00 KARAKOVA STADI  1 
U 12 TAKIMLAR GEDİZ GENÇLİKSPOR DAYINLARSPOR 02.07.2019 18:00 GEDİZ SAHASI
U 12 TAKIMLAR SİMAV İDMANYTURDU EMETSPOR 02.07.2019 15:00 S. AKBALDIR SAHASI 1 
U 12 TAKIMLAR S.ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 1867 SİMAVSPOR 02.07.2019 16:00 S. AKBALDIR SAHASI 1 
 
03.07. 2019  ÇARŞAMBA
 
U 11 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR TERMİKSPOR 03.07.2019 19:00 30 AĞUSTOS STAD I1
U 11 TAKIMLAR KÜT. DERMİRSPOR 30 AĞUSTOSSPOR 03.07.2019 19:00 30 AĞUSTOS STADI 2
U 11 TAKIMLAR GÜLÜMSEYEN ÇOCUKL KÜT. ÇİNİSPOR 03.07.2019 18:00 30 AĞUSTOS STAD I1
U 11 TAKIMLAR SİMAV İDMANYURDU 1867 SİMAVSPOR 03.07.2019 16:00 S. AKBALDIR SAHASI 1 
 
04.07. 2019  PERŞEMBE
 
U 12 TAKIMLAR 1977 VEFASPOR ASLANAPASPOR 04.07.2019 19:00 30 AĞUSTOS STAD I1
U 12 TAKIMLAR ERDEM GENÇLİKSPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 04.07.2019 18:00 KARAKOVA STADI  1 
U 12 TAKIMLAR BEYKÖYSPOR TAV. 3 EYLÜLSPOR 04.07.2019 18:00 KARAKOVA STADI 2
U 12 TAKIMLAR DAYINLARSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜL 04.07.2019 18:00 GEDİZ SAHASI
U 12 TAKIMLAR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR SİMAV İDMANYURDU 04.07.2019 16:00 S. AKBALDIR SAHASI 1 
 
06.07.2019  CUMARTESİ
 
U 11 TAKIMLAR TERMİKSPOR KÜT. DEMİRSPOR 06.07.2019 19:00 30 AĞUSTOS STAD I1
U 12 TAKIMLAR AKINCILARSPOR BEYKÖSPOR 06.07.2019 18:00 KARAKOVA STADI  1 
U 12 TAKIMLAR TAV. GENÇLİKSPOR ERDEM GENÇLİKSPOR 06.07.2019 18:00 KARAKOVA STADI 2
U 12 TAKIMLAR ULUOYMAK 1 EYLÜL GEDİZ GENÇLİKSPOR 06.07.2019 18:00 GEDİZ SAHASI
U 12 TAKIMLAR SİMAV İDMANYURDU 1867 SİMAVSPOR 06.07.2019 16:00 S. AKBALDIR SAHASI 1