40. Hafta maç programı için tıkla
Başlık: 40. Hafta maç programı için tıkla

Tarih: 2019-06-22

Haftanın Maçları

22.06. 2019  CUMARTESİ 
 
U 12 TAKIMLAR 1977 VEFASPOR KÜT. ÇAMLICASPOR 22.06.2019 16:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 12 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR KÜT. DEMİRSPOR 22.06.2019 16:00 30 AĞUSTOS STADI 2
U 12 TAKIMLAR 30 AĞUSTOSSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 22.06.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 12 TAKIMLAR A BÜYÜK SAKASPOR ALAYUNTSPOR 22.06.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI 2
U 12 TAKIMLAR DPÜ SPOR  ASLANAPASPOR 20.06.2019 18:00 30 AĞUSTOS STADI 2
U 14 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. KADEME FİNAL 22.06.2019 11:00 TOKİ  SAHASI  1 
U 12 TAKIMLAR HAINÇEŞMESPOR AKINCILARSPOR 22.06.2019 18:00 KARAKOVA STADI  1 
U 12 TAKIMLAR TAV. 3 EYLÜSPOR AYVALISPOR 22.06.2019 18:00 KARAKOVA STADI 2
U 11 TAKIMLAR EMET BELEDİYESPOR 1867 SİMAVSPOR 22.06.2019 16:00 S. AKBALDIR SAHASI 1 
U 12 TAKIMLAR EMETSPOR SİMAV İDMANYURDU 22.06.2019 17:00 S. AKBALDIR SAHASI 2 
U 12 TAKIMLAR 1867 SİMAVSPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 22.06.2019 18:00 S. AKBALDIR SAHASI 1 
 
23.06. 2019  PAZAR
 
U 11 TAKIMLAR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR KÜT. ÇİNİSPOR 23.06.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR 30 AĞUSTOSSPOR KÜT. DEMİRSPOR 23.06.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI 2
U 11 TAKIMLAR TERMİKSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 23.06.2019 18:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR KÜT GAYBİEFENDİSPOR ALAYUNTSPOR 23.06.2019 18:00 30 AĞUSTOS STADI 2
U 11 TAKIMLAR BEYKÖYSPOR TAV. 3 EYLÜLSPOR 23.06.2019 17:00 KARAKOVA STADI  1 
 
24.06. 2019  PAZARTESİ
 
U 12 TAKIMLAR ALAYUNTSPOR 30 AĞUSTOSSPOR 24.06.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 12 TAKIMLAR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR KÜT. SERAMİKSPOR 24.06.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI 2
U 12 TAKIMLAR ASLANAPASPOR 1977 VEFASPOR 24.06.2019 18:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 12 TAKIMLAR KÜT. DEMİRSPOR  KÜT. ÇİNİSPOR 24.06.2019 18:00 30 AĞUSTOS STADI 2
U 12 TAKIMLAR ERDEM GENÇLİKSPOR BEYKÖYSPOR 24.06.2019 17:00 KARAKOVA STADI 1
U 12 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR HANIMÇEŞMESPOR 24.06.2019 17:00 KARAKOVA STADI  2 
U 12 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TAV. 3 EYLÜLSPOR 24.06.2019 18:00 KARAKOVA STADI  1 
U 12 TAKIMLAR SİMAV İDMANYURDU SİMAV ÇİTGÖL SAZLIK 24.06.2019 16:00 S. AKBALDIR SAHASI 1 
 
25.06. 2019  SALI
 
U 11 TAKIMLAR KÜT. DEMİRSPOR TERMİKSPOR 25.06.2019 18:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 12 TAKIMLAR HANIMÇEŞMESPOR TAV. GENÇLİKSPOR 25.06.2019 17:00 KARAKOVA STADI  1 
U 12 TAKIMLAR AKINCILARSPOR AYVALISPOR 25.06.2019 17:00 KARAKOVA STADI 2
U 12 TAKIMLAR TAV. 3 EYLÜLSPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 25.06.2019 18:00 KARAKOVA STADI  1 
 
26.06. 2019  ÇARŞAMBA
 
U 12 TAKIMLAR KÜT. DEMİRSPOR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 26.06.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 12 TAKIMLAR ALAYUTSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 26.06.2019 18:00 30 AĞUSTOS STADI 2
U 12 TAKIMLAR 30 AĞUSTOSSPOR A BÜYÜK  SAKASPOR 26.06.2019 18:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 12 TAKIMLAR DPÜ SPOR  1977 VEFASPOR 26.06.2019 19:00 30 AĞUSTOS STADI 2
U 12 TAKIMLAR ASLANAPASPOR KÜT. ÇAMLICASPOR 26.06.2019 19:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 12 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR AKINCILARSPOR 26.06.2019 17:00 KARAKOVA STADI  1 
U 12 TAKIMLAR TAV. GENÇLİKSPOR TAV. 3 EYLÜLSPOR 26.06.2019 17:00 KARAKOVA STADI 2
U 12 TAKIMLAR AYVALISPOR BEYKÖYSPOR 26.06.2019 18:00 KARAKOVA STADI  1 
U 12 TAKIMLAR DAYINLARSPOR GEDİZ GENÇLİKSPOR 26.06.2019 18:00 GEDİZ SAHASI
U 12 TAKIMLAR 1867 SİMAVSPOR SİMAV İDMANYURDU 26.06.2019 16:00 S. AKBALDIR SAHASI 1 
 
27.06. 2019  PERŞEMBE 
 
U 11 TAKIMLAR A BÜYÜK SAKASPOR KÜT. GAYBİEFENDİSPOR 27.06.2019 18:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR KÜT. ÇİNİSPOR GÜLÜMSEYEN ÇOCUKLAR 27.06.2019 18:00 30 AĞUSTOS STADI 2
U 11 TAKIMLAR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT KÜT. SERAMİKSPOR 27.06.2019 19:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR KÜTAHYA DEMİRSPOR KÜTAHYA YEŞİLAYSPOR 27.06.2019 19:00 30 AĞUSTOS STADI 2
U 11 TAKIMLAR TAV. 3 EYLÜLSPOR AKINCILARSPOR 27.06.2019 18:00 KARAKOVA STADI  1 
U 11 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR BEYKÖYSPOR 27.06.2019 18:00 KARAKOVA STADI 2
U 11 TAKIMLAR DAYINLARSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜL 27.06.2019 18:00 GEDİZ SAHASI
U 11 TAKIMLAR 1867 SİMAVSPOR SİMAV İDMANYURDUSPOR 27.06.2019 16:00 S. AKBALDIR SAHASI 1 
 
28.06. 2019  CUMA
 
U 12 TAKIMLAR KÜT. DEMİRSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 28.06.2019 18:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 12 TAKIMLAR A BÜYÜK SAKASPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 28.06.2019 18:00 30 AĞUSTOS STADI 2
U 12 TAKIMLAR KÜT. ÇAMLICASPOR DPÜ SPOR 28.06.2019 19:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 12 TAKIMLAR HANIMÇEŞMESPOR ERDEM GENÇLİKSPOR 28.06.2019 17:00 KARAKOVA STADI  1 
U 12 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TAV. GENÇLİKSPOR 28.06.2019 17:00 KARAKOVA STADI 2
U 12 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR AYVALISPOR 28.06.2019 18:00 KARAKOVA STADI  1 
U 12 TAKIMLAR ULUOYMAK 1 EYLÜL DAYINLARSPOR 28.06.2019 18:00 GEDİZ SAHASI
U 12 TAKIMLAR 1867 SİMAVSPOR EMETSPOR 28.06.2019 16:00 S. AKBALDIR SAHASI 1