4. Hafta maç programı için tıkla
Başlık: 4. Hafta maç programı için tıkla

Tarih: 2019-10-05

Haftanın Maçları

05.10.2019 CUMARTESİ
 
U 14 TAKIMLAR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR BELEDİYE KÜTAHYASPOR 05.10.2019 12.00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOTSPOR 05.10.2019 13:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR KÜT. ÇAMLICASPOR KÜT. GAYBİEFENDİSPOR 05.10.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 19 TAKIMLAR BLD. KÜTAHYASPOR KÜT. SERAMİKSPOR 05.10.2019 16:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR DPÜ SPOR  KÜT. SHÇEK SPOR 05.10.2019 11:30 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR TERMİKSPOR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 05.10.2019 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR KÜT. GEN. SHÇEK  KÜT. CEZAEVİSPOR 05.10.2019 14:30 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HMZ ÖZBEKSPOR 05.10.2019 16:30 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR HANIMÇEŞMESPOR TAV. GENÇLERGÜCÜ 05.10.2019 13:30 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 14 TAKIMLAR TAV. 3 EYLÜLSPOR  TKİ TAV. LİNYİTSPOR 05.10.2019 15:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 19 TAKIMLAR DEMİRBİLEKSPOR TAV. MOYMULSPOR 05.10.2019 16:30 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 11 TAKIMLAR ULUOYMAK 1 EYLÜL EMET GENÇLİKSPOR 05.10.2019 13:00 GEDİZ  SAHASI
U 14 TAKIMLAR ULUOYMAK 1 EYLÜL EMET GENÇLİKSPOR 05.10.2019 15:00 GEDİZ SAHASI
U 19 TAKIMLAR EYNALSPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 05.10.2019 15:00 SİMAV   SAHASI
 
06.10 2019 PAZAR
 
S. AMATÖR Ö.İDARE KÖY HMZ 1867 SİMAVSPOR 06.10.2019 14:30 TOKİ STADI 1
S. AMATÖR HACIKEBİRSPOR KÜT. ÇAMLICASPOR 06.10.2019 16:30 TOKİ STADI 1
1 AMATÖR SEVDİĞİN ALİBEYKÖY KÜMAŞSPOR 06.10.2019 12:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR SEYİTÖMER BLD. SPOR ÇAVDARHİSARSPOR 06.10.2019 14:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 1977 VEFASPOR 06.10.2019 16:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR 30 AĞUSTOSSPOR ALAYUNTSPOR 06.10.2019 12:30 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR AĞAÇKÖYSPOR ZIĞRASPOR 06.10.2019 14:30 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR ÖZBEKSPOR ALTINTAŞ BLD. GENÇLİK 06.10.2019 16:30 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR SİNERKÖY GENÇLİK KÜT. DEMİRSPOR 06.10.2019 15:00 YEŞİLAY SAHASI 
S. AMATÖR DPÜ SPOR  E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOTSPOR 06.10.2019 15:00 GERMİYAN  KAMPÜSÜ
1 AMATÖR ASLANAPASPOR KÜTAHYA GEN SHÇEK  06.10.2019 15:00 ASLANAPA SAHASI
BAL LİGİ TKİ TAV. LİNYİTSPOR YENİŞEHİR BLD. SPOR 06.09.2019 15:00 ADA STADYUMU 
S. AMATÖR TAV. MOYMULSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 06.10.2019 14:30 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
S. AMATÖR AKINCILARSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜL 06.10.2019 16:30 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
1 AMATÖR DAĞÇEŞMESPOR ÇOBANKÖYSPOR 06.10.2019 12:30 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
1 AMATÖR BAĞLIKSPOR GÜRAĞAÇSPOR 06.10.2019 14:30 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
1 AMATÖR ÇARDAKLISPOR HANIMÇEŞMESPOR 06.10.2019 16:30 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
S. AMATÖR TAV. GENÇLİKSPOR TEPECİKSPOR 06.10.2019 14:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
1 AMATÖR BOZBELENLİLER AYVALISPOR 06.10.2019 16:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
1 AMATÖR TUNÇBİLEK BLD. SPOR ÇUKURKÖYSPOR 06.10.2019 13:00 TUNÇBİLEK SAHASI
1 AMATÖR DOMANİÇSPOR ÇUKURCA BLD. SPOR 06.10.2019 13:00 DOMANİÇ SAHASI
1 AMATÖR DOM. ÇAMLICASPOR DOM. KARAKÖYÖYSPOR 06.10.2019 15:00 DOMANİÇ SAHASI
1 AMATÖR ALTINKENT BLD. SPOR DAYINLARSPOR 06.10.2019 12:00 GEDİZ  SAHASI
1 AMATÖR GEDİZ GENÇLİKSPOR E. GEDZİ BLD. GAZİ SPOR 06.10.2019 14:00 GEDİZ  SAHASI
1 AMATÖR MUHİPLER FATİHSPOR EMET BORSPOR 06.10.2019 16:00 GEDİZ  SAHASI
1 AMATÖR SAVCILARSPOR DEMİRCİKÖSPOR 06.10.2019 13:00 SİMAV   SAHASI
1 AMATÖR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR EYNALSPOR 06.10.2019 16:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
 
07.10.2019 PAZARTESİ
 
U 11 TAKIMLAR 30 AĞUSTOSSPOR KÜT. DEMİRSPOR 07.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR A BÜYÜK SAKASPOR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 07.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 2
U 11 TAKIMLAR TAKİ TAV LİNYİTSPOR TAV. MOYMULSPOR 07.10.2019 17:30 KARAKOVA STADI 1
U 11 TAKIMLAR BEYKÖYSPOR TAV. ERDEM GENÇLİK 07.10.2019 17:30 KARAKOVA STADI 2
 
08.10.20 19 SALI
 
U 11 TAKIMLAR BLD. KÜTAHYASPOR KÜT. SERAMİKSPOR 08.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR TERMİKSPOR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 08.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 2
 
10.10.2019  PERŞEMBE
 
U 11 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR 30 AĞUSTISSPOR 09.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 1