37. Hafta maç programı için tıkla
Başlık: 37. Hafta maç programı için tıkla

Tarih: 2019-05-25

Haftanın Maçları

25.05. 2019  CUMARTESİ
 
U 19 TAKIMLAR SEVDİĞİN ALİBEYKIÖY KÜT. GENÇ SHÇEK. SPOR 25.05.2019 12:30 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR KÜT. ÇAIRBAŞISPOR GÜLÜMSEYEN ÇOCUKLAR 25.05.2019 14:30 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR TERMİKSPOR 30 AĞUSTOSSPOR 25.05.2019 16:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 14 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 25.05.2019 14:00 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 25.05.2019 16:00 30 AĞUSTOS STADI
 
26.5. 2019  PAZAR
 
U 13 TAKIMLAR 1977 VEFASPOR AĞAÇKÖYSPOR 26.05.2019 12:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR KÜT. GAYBİEFENDİSPOR A BÜYÜK SAKASPOR 26.05.2019 13:30 M. ASIM ALKIŞ STADI
U  19 TAKIMLAR SEYİTÖMER BL. SPOR ÇAVDARHİSARSPOR 26.05.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 14 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME FİNAL  26.05.2019 11:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR ASLANAPASPOR Ö.İDARE KÖY HÖZ. SPOR 26.05.2019 14:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR PARMAKÖREN GENÇLİK KÜT. CEZAVİSPOR 26.05.2019 15:30 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TAV. 3 EYLÜLSPOR 26.05.2019 14:30 KARAKOVA STADI
U 13 TAKIMLAR HANIMÇEŞMESPOR ERDEM GENÇLİKSPOR 26.05.2019 16:00 KARAKOVA STADI
U 13 TAKIMLAR ULUOYMAK 1 EYLÜL GEDİZ GENÇLİKSPOR 26.05.2019 15:00 GEDİZ SAHASI
U 13 TAKIMLAR SİMAV İDMANYURDU EMETSPOR 26.05.2019 15:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
 
27.05. 2019  PAZARTESİ
 
U 16 PLAY-OF TKİ TAV. LİNYİTSPOR A BÜYÜK SAKASPOR 27.05.2019 17:00 KARAKOVA STADI
 
28.05. 2019  SALI
 
U 13 TAKIMLAR TERMİKSPOR AĞAÇKÖYSPOR 28.05.2019 17:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HMZ.SPOR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 28.05.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR ERDEM GENÇLİKSPOR TAV. GENÇLİKSPOR 28.05.2019 17:00 KARAKOVA STADI
U 16 PLAY-OF SİMAV İDMANYRDU KÜT. YEŞİLAYSPOR 28.05.2019 16:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
 
29  05. 2019  ÇARŞAMBA 
 
U 19 TAKIMLAR ÇAVDARHİSARSPOR SEVDİĞİN ALİBEYKÖY 29.05.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 13 TAKIMLAR 1977 VEFASPOR DPÜ SPOR 29.05.2019 17:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 19 TAKIMLAR KÜT. CEZAEVİSPOR SEYİTÖMER BLD. SPOR 29.05.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR KÜT. GAYBİEFENDİSPOR KÜT. ÇAMLICASPOR 29.05.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR HANIMÇEŞMESPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 29.05.2019 17:00 KARAKOVA STADI
U 13 TAKIMLAR DAYINLARSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 29.05.2019 17:00 GEDİZ SAHASI
U 13 TAKIMLAR SİMAV İDMANYURDU 1867 SİMAVSPOR 29.05.2019 17:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
 
30  05. 2019  PERŞEMBE
 
U 16 PLAY-OF SİMAV İDMANYURDU TKİ TAV. LİNYİTSPOR 30.05.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 16 PLAY-OF A BÜYÜK SAKA SPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 30.05.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
U 13 TAKIMLAR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR EMETSPOR 30,.05.2019 15:00 SİMAV  ÇİTGÖL SAHASI