33. Hafta maç programı için tıkla
Başlık: 33. Hafta maç programı için tıkla

Tarih:

Haftanın Maçları

25 .04.2019  PERŞEMBE
 
U 17 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2.  KADEME 25.04.2019 14:00 KARAKOVA STADI
U 17 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. KADEME 25.04.2019 16:00 KARAKOVA STADI
 
26.04. 2019  CUMA
 
U 17 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. KADEME 26.04.2019 14:00 KARAKOVA STADI
U 17 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. KADEME 26.04.2019 16:00 KARAKOVA STADI
 
27 .04.2019 CUMARTESİ
 
ORGANİZASYON  ASKF  M.ASIM ALKIŞ MİNİKLER PENALTI YARIŞMASI 27.04.2019 10:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 16 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR İNKÖY ENGİNSPOR 27.04.2019 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 2 KÜME KÜT. GENÇ. SHÇEK.  KÜT. CEZAEVİSPOR 27.04.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 2 KÜME HACIKEBİRSPOR PARMAKÖREN GENÇLİK 27.04.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI
U 16 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR TAV. GENÇLİKSPOR 27.04.2019 11:00 KARAKOVA STADI
U 17 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2.  KADEME 27.04.2019 14:00 KARAKOVA STADI
U 17 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2. KADEME 27.04.2019 16:00 KARAKOVA STADI
U 16 TAKIMLAR EMET BELEDİYESPOR 1867 SİMAV SPOR 27.04.2019 16:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
U 16 TAKIMLAR S. ÇİGÖL SAZLIKSPOR DAYINLARSPOR 27.04.2019 13:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
 
28.04.19 PAZAR
 
BAL BARAJ KÜTAHYASPOR AKINCILARSPOR 28.04.2019 15:00 HALİL AKKAŞ STADI
U 16 TAKIMLAR A. BÜYÜK SAKASPOR Ö.İDARE KÖY HMZ. SPOR 28.04.2019 13:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 16 TAKIMLAR KÜT. GENÇ. SHÇEK.  TERMİKSPOR 28.04.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 16 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 28.04.2019 12:00 30 AĞUSTOS STADI
2.KÜME PLAY-0F KÜT. CEZAEVİSPOR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 28.04.2019 14:00 30 AĞUSTOS STADI
2 KÜME PLAY-OF SİNERKÖY GENÇLİK ZIĞRASPOR 28.04.2019 16:00 30 AĞUSTOS STADI
U 17 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNAL 28.04.2019 10:30 KARAKOVA STADI
2. KÜME PLAY-OF GÜZELYURTSPOR DAĞÇEŞMESPOR 28.04.2019 14:00 KARAKOVA STADI
2 AMATÖR NAŞASPOR SÖĞÜT GENÇLİKSPOR 28.04.2019 13:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
2 AMATÖR KARACAHİSARSPOR SİMAV İDMANYRDU 28.04.2019 15:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
2 AMATÖR SİMAV GÖLKÖYSPOR GÜNEYKÖYSPOR 28.04.2019 17:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
 
01 .05.2019 ÇARŞAMBA
 
U 16 TAKIMLAR İNKÖY ENGİNSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 01.05.2019 13:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 16 TAKIMLAR TERMİKSPOR KÜTAHYASPOR 01.05.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
2 KÜME PLAY-OF E.Ç.DEVLET HST. SPOR SİNERKÖY GENÇLİK 01.05.2019 17:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 16 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HMZ.SPOR KÜT. GENÇ SHÇEK. SPOR 01.05.2019 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U 16 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR KÜT.ÇAMLICASPOR 01.05.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
2 KÜME PLAY-OF ZIĞRASPOR KÜT. CEZAEVİSPOR 01.05.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI
U 16 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR AKINCILARSPOR 01.05.2019 13:00 KARAKOVA STADI
2 KÜME PLAY-OF GÖBEL GENÇLİKSPOR GÜZELYURTSPOR 01.05.2019 15:00 KARAKOVA STADI
U 16 TAKIMLAR DAYINLARSPOR EMET BELEDİYESPOR 01.05.2019 15:00 GEDİZ SAHASI
U 16 TAKIMLAR SİMAV İDMANYURDU S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 01.05.2019 15:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
 
02.05. 2019  PERŞEMBE
 
U 19 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 02.05.2019 14:30 HALİL AKKAŞ STADI
U 19 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 02.05.2019 17:00 HALİL AKKAŞ STADI
 
03.05. 2019  CUMA
 
U 19 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 03.05.2019 14:30 HALİL AKKAŞ STADI
U 19 TÜR. ŞAMP TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME 03.05.2019 17:00 HALİL AKKAŞ STADI