31. Hafta maç programı için tıkla
Başlık: 31. Hafta maç programı için tıkla

Tarih: 2019-04-13

Haftanın Maçları

13 .04.2019 CUMARTESİ
 
U 16 TAKIMLAR KÜTAHYA GENÇ SHÇEK.  KÜ. SERAMİKSPOR 13.04.2019 12:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 16 TAKIMLAR KÜT. PINARSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 13.04.2019 14:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
S.A.L. TERMİKSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 13.04.2019 16:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 16 TAKIMLAR ÖZEL DARE KÖY HMZ. TERMİKSPOR 13.04.2019 12:30 30 AĞUSTOS STADI
U 15 TÜR.ŞAMP. TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 13.04.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
U 15 TÜR.ŞAMP. TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 13.04.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI
U 16 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 13.04.2019 15:00 KARAKOVA STADI
2. AMATÖR SÖĞÜT GENÇLİK GÜNEYKÖYSPOR 13.04.2019 15:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
U 16 TAKIMLAR SİMAV İDMANYURDU 1867 SİMAVSPOR 13.04.2019 17:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
U 16 TAKIMLAR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR EMET BELEDİYESPOR 13.04.2019 14:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
 
14.04.19 PAZAR
 
BAL LİGİ KÜ. ÇAMLICASPOR GAZİOSMANPAŞASPOR 14.04.2019 15:00 HALİL AKKAŞ SAHASI
2 AMATÖR E.Ç.DEVLET HST. SPOR KÜT. ÇİNİSPOR 14.04.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
2. AMATÖR KÜT. PINARSPOR KÜT. CEZAEVİSPOR 14.04.2019 17:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 15 TÜR. ŞAMP. TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 07.04.2019 11:00 30 AĞUSTOS STADI
2. AMATÖR PARMAKÖREN GENÇLİK ALTINTAŞ BLD.  GENÇLİK 14.04.2019 14:00 30 AĞUSTOS STADI
2. AMATÖR SEYİTÖMER BLD. SPOR KÜT. PERLİSPOR 14.04.2019 16:00 30 AĞUSTOS STADI
S.A.L. KÜT. YEŞİLAYSPOR TAV. MOYMULSPOR 14.04.2019 17:00 YEŞİLAY SAHASI
2. AMATÖR YAYLACIKSPOR DEREBOYU YAĞMURLU 14.04.2019 13:00 KARAKOVA YENİ 1
2 AMATÖR GÖBEL GENÇLİK BALIKÖY GENÇYURDU 14.04.2019 15:00 KARAKOVA YENİ 1
S. A.L. TAV. GENÇLİKSPOR AKINCILARSPOR 14.04.2019 17:00 KARAKOVA YENİ 1
2 AMATÖR GÜZELYURTSPOR DAĞÇEŞMESPOR 14.04.2019 13:00 KARAKOVA YENİ 2
2 AMATÖR ÇOBANKÖYSPOR TAV. 3 EYLÜLSPOR 14.04.2019 15:00 KARAKOVA YENİ 2
S.A.L. DEMİRBİLEKSPOR KÜMAŞSPOR 14.04.2019 17:00 KARAKOVA YENİ 2
2 AMATÖR DAYINLARSPOR ALTINKENT BLD. SPOR 14.04.2019 15:00 GEDİZ SAHASI
S.A.L. ULUOYMAK 1 EYLÜL 1867 SİMAV SPOR 14.04.2019 17:00 GEDİZ SAHASI
2 AMATÖR KARACAHISARSPOR SİMAV KESTELSPOR 14.04.2019 15:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
2 AMATÖR SİMAV GÖLKÖYSPOR SİMAV İDMAN YURDU SP. 14.04.2019 17:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
 
15 .04.2019 PAZARTESİ 
 
K.Y.K. FUTBOL     15.04.2019 11:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
K.Y.K. FUTBOL     15.04.2019 13:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
K.Y.K. FUTBOL     15.04.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
K.Y.K. FUTBOL     15.04.2019 17:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
YILDIZ KIZLAR  1207 ANTALYA SPOR YENİ LEVENT KONAKLAR  15.04.2019 12:00 30 AĞUSTOS STADI
YILDIZ KIZLAR  KONAK BELEDİYE FOMGET GENÇLİK  SPOR 15.04.2019 14:30 30 AĞUSTOS STADI
 
16.04. 2019  SALI 
 
K.Y.K. FUTBOL     16.04.2019 10:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
K.Y.K. FUTBOL     16.04.2019 12:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
K.Y.K. FUTBOL     16.04.2019 14:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
K.Y.K. FUTBOL     16.04.2019 16:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
YILDIZ KIZLAR  FİNAL FİNAL 16.04.2019 12:00 30 AĞUSTOS STADI
 
17.04. 2019  ÇARŞAMBA
 
K.Y.K. FUTBOL     17.04.2019 10:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
K.Y.K. FUTBOL     17.04.2019 12:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
K.Y.K. FUTBOL     17.04.2019 14:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
K.Y.K. FUTBOL     17.04.2019 16:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
 
18 .04.2019  PERŞEMBE
 
K.Y.K. FUTBOL     18.04.2019 10:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
K.Y.K. FUTBOL     18.04.2019 12:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
K.Y.K. FUTBOL     18.04.2019 14:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
K.Y.K. FUTBOL     18.04.2019 16:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
GENÇ KIZLAR FATİH VATANSPOR FOMGET GENÇLİKSPOR 18.04.2019 12:00 30 AĞUSTOS STADI
GENÇ KIZLAR DUDULLUSPOR KONAK BELEDİYESPOR 18.04.2019 14:30 30 AĞUSTOS STADI
 
19.04. 2019  CUMA
 
K.Y.K. FUTBOL     19.04.2019 10:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
K.Y.K. FUTBOL     19.04.2019 12:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
K.Y.K. FUTBOL     19.04.2019 14:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
K.Y.K. FUTBOL     19.04.2019 16:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
GENÇ KIZLAR FİNAL FİNAL 19.04.2019 12:00 30 AĞUSTOS STADI