3. Hafta maç programı için tıkla
Başlık: 3. Hafta maç programı için tıkla

Tarih: 2019-09-24

Haftanın Maçları

28.09.2019 CUMARTESİ
 
S. AMATÖR KÜT. SERAMİKSPOR Ö.İDARE KÖY HİZM SPOR 28.09.2019 14:00 TOKİ STADI 1
S. AMATÖR KÜT. ÇAMLICASPOR 1867 SİMAVSPOR 28.09.2019 16:00 TOKİ STADI 1
U 14 TAKIMLAR KÜT. GEN. SHÇEK  ÖZEL İDARE KÖY HZM 28.09.2019 11:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR ÖZBEKSPOR KÜT. ÇAMLICASPOR 28.09.2019 12:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR BELD KÜTAHYASPOR TERMİKSPOR 28.09.2019 14:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 19 TAKIMLAR 1977 VEFASPOR BED. KÜTAHYASPOR 28.09.2019 16:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HST. SPOR KÜT. GAYBİEFENDİSPOR 28.09.2019 11:00 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 28.09.2019 12:30 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR GÜLÜMSEYEN COCUK DPÜ SPOR 28.09.2019 14:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT TERMİKSPOR 28.09.2019 16:00 30 AĞUSTOS STADI
U 11 TAKIMLAR TAV. ERDEM GENÇLİK TKİ TAV. LİNYİTSPOR 28.09.2019 12:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 19 TAKIMLAR DEMİRBİLEKSPOR TAV. GENÇLİKSPOR 28.09.2019 14:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 19 TAKIMLAR AKINCILARSPOR ÇUKURKÖYSPOR 28.09.2019 16:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
S. AMATÖR TEPECİKSPOR DPÜ SPOR 28.09.2019 15:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
U 11 TAKIMLAR ULUOYMAK 1 EYLÜL EMET GENÇLİKSPOR 28.09.2019 13:00 GEDİZ SAHASI  2
 
29.09.2019 PAZAR
 
BAL BELD. KÜTAHYASPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 29.09.2019 15:00 HALİL AKKAŞ STADI
S. AMATÖR KÜT. YEŞİLAYSPOR AKINCILARSPOR 29.09.2019 12:30 TOKİ STADI 1
S. AMATÖR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT DEMİRBİLEKSPOR 29.09.2019 14:30 TOKİ STADI 1
S. AMATÖR HACIKEBİRSPOR TAV. GENÇLİKSPOR 29.09.2019 16:30 TOKİ STADI 1
U 19 TAKIMLAR KÜT. CEZAEVİSPOR ÖZEL İDARE KÖY HZM 29.09.2019 10:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR KÜT. DEMİRSPOR ÖZBEKSPOR 29.09.2019 12:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR SEVDİĞİN ALİBEYKÖY SEYİTÖMER BLD. SPOR 29.09.2019 14:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR ALAYUNTSPOR AĞAÇKÖYSPOR 29.09.2019 16:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 19 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 29.09.2019 10:30 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR ZIĞRASPOR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 29.09.2019 12:30 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR 30 AĞUSTOSSPOR ASLANAPASPOR 29.09.2019 14:30 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR KÜT. GENÇ SHÇEK  1977 VEFASPOR 29.09.2019 16:30 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR ÇAVDARHİSARSPOR SİNERKÖY GENÇLİKSPOR 29.09.2019 15:00 ÇAVDARHİSAR SAHASI
1 AMATÖR ALTINTAŞ BLD. SPOR KÜMAŞSPOR 29.09.2019 14:00 ALTINTAŞ SAHASI
U 14 TAKIMLAR TAV. GENÇLİKSPOR HANIMÇEŞMESPOR 29.09.2019 11:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
1 AMATÖR AYVALISPOR TUNÇBİLEK BLD. SPOR 29.09.2019 13:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
1 AMATÖR ÇUKURKÖYSPOR HANIMÇEŞMESPOR 29.09.2019 15:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
U 14 TAKIMLAR TAV. 3 EYLÜLSPOR TAV. ERDEM GENÇLİK 29.09.2019 11:00 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
1 AMATÖR BOZBELENLİLERSPOR ÇARDAKLISPOR 29.09.2019 13:00 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
1 AMATÖR ÇOBANKÖYSPOR BAĞLIKSPOR 29.09.2019 15:00 TAV. KARAKOVA YENİ 2 
1 AMATÖR DOM. KARAKÖYSPOR MURATLI SPOR 29.09.2019 13:00 DOMANİÇ SAHASI
1 AMATÖR ÇUKURÇA BLD. SPOR DOM. ÇAMLICASPOR 29.09.2019 15:00 DOMANİÇ SAHASI
1 AMATÖR GÜRAĞAÇSPOR BEYKÖYSPOR 29.09.2019 14:00 TUNÇBİLEK SAHASI
1 AMATÖR DAYINLARSPOR GEDİZGENÇLİKSPOR 29.09.2019 13:00 GEDİZ  SAHASI
S. AMATÖR ULUOYMAK 1 EYLÜL TAV. MOYMULSPOR 29.09.2019 15:00 GEDİZ SAHASI
1 AMATÖR E. GEDİZ BL GAZİSPOR HİSARCIK BLD. SPOR 29.09.2019 14:00 ESKİ GEDİZ SAHASI
1 AMATÖR EMETBORSPOR ALTINKENT BLD. SPOR 29.09.2019 14:00 EMET SAHASI
U 14 TAKIMLAR 1867 SİMAVSPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 28.09.2019 10:30 SİMAV   SAHASI
1 AMATÖR EYNALSPOR BEYCESPOR 29.09.2019 12:00 SİMAV   SAHASI
1 AMATÖR SÖĞÜT GENÇLİKSPOR SAVCILARSPOR 29.09.2019 14:00 SİMAV   SAHASI
1 AMATÖR DEMİRCİKÖYSPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 29.09.2019 16:00 SİMAV   SAHASI
 
30.2019 PAZARTESİ
 
U 11 TAKIMLAR ÖZBEKSPOR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 30.09.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR KÜT. DEMİRSPOR 30.09.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 2
 
01.10. 19 SALI
 
U 11 TAKIMLAR BELD. KÜTAHYASPOR GÜLÜMSEYEN ÇOCUK 01.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR 30 AĞUSTOSSPOR TERMİKSPOR 01.20.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 2
 
03.10.2019 PERŞEMBE
 
U 11 TAKIMLAR KÜT. DEMİRSPOR BELED. KÜTAHYASPOR 03.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR KÜT. SERMİKSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 03.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 2
 
04.10.2019 CUMA
 
U 11 TAKIMLAR TERMİKSPOR ÖZBEKSPOR 03.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR GÜLÜMSEYEN COCUK 30 AĞUSTOSSPOR 03.10.2019 17:30 30 AĞUSTOS STADI 2