25 Hafta Maçları için tıkla
Başlık: 25 Hafta Maçları için tıkla

Tarih: 2019-03-02

Haftanın Maçları

02 .03.2019 CUMARTESİ
 
U 14 PLAY-OF SİMAV İDMANYURDU KÜTAHYASPOR 02.03.2019 13:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
S.A.L. Ö.İDARE KÖY HMZ TAV. GENÇLİKSPOR 02.03.2019 16:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 17 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR KÜTAHYASPOR 02.03.2019 11:00 30 AĞUSTOS STADI
U 17 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR Ö.İDARE KÖY HMZ. SPOR 02.03.2019 13:00 30 AĞUSTOS STADI
2 AMATÖR SEYİTÖMER BLD. SPOR SİNERKÖY GENÇLİKSPOR 02.03.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
U 14  TAKIMLAR ERDEM GENÇLİKSPOR TAV. GENÇLERGÜCÜSPOR 02.03.2019 15:00 KARAKOVA STADI
S.A.L. AKINCILARSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 02.03.2019 15:00 KARAKOVA YENİ SENT.  1 
1.KÜME PLAY-OF TEPECİKSPOR ÇUKURKÖYSPOR 02.03.2019 15:00 KARAKOVA YENİ SENT. 2 
2 AMATÖR SÖĞÜT GENÇLİKSPOR NAŞASPOR 02.03.2019 14:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
 
03.0319 PAZAR
 
BAL LİGİ KÜTAHYASPOR KÜT. ÇAMLICASPOR 03.03.2019 14:00 HALİL AKKAŞ SAHASI
U 17 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HST. SPOR TERMİKSPOR 03.03.2019 12:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
2 AMATÖR AND. BAHCELİ EVLER KÜT. PERLİSPOR 03.03.2019 14:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
1 KÜME PLAY-OF 30 AĞUSTOSSPOR EMETBORSPOR 03.03.2019 16:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 14 PLAY-OF TKİ TAV. LİNYİT KÜT. YEŞİLAYSPOR 03.02.2019 10:00 30 AĞUSTOS STADI
1. KÜME PLAY-OF BEYKÖYSPOR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT 03.03.2019 12:00 30 AĞUSTOS STADI
S.A.L. HACIKEBİRSPOR DEMİRBİLEKSPOR 03.03.2019 14:00 30 AĞUSTOS STADI
S.A.L. KÜMAŞSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 03.03.2019 16:00 30 AĞUSTOS STADI
S.A.L. DPÜ SPOR KÜT. GENÇ SHÇEK. SPOR 03.03.2019 14:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
2 AMATÖR 1922 DUMLUPINAR ZIĞRASPOR 03.03.2019 14:00 DUM.PINAR İLÇE SAHASI
BAL LİGİ TKİ TAV. LİNYİTSPOR MALTEPESPOR 03.03.2019 14:00 TAVŞANLI ADA STADI 
2 AMATÖR DEREBOYU YAĞMURLU YAYLACIKSPOR 03.03.2019 12:00 KARAKOVA STADI
2 AMATÖR DAĞÇEŞMESPOR GÜZELYURTSPOR 03.03.2019 14:00 KARAKOVA STADI
2 AMATÖR TAV. 3 EYLÜLSPOR ÇOBANKÖYSPOR 03.03.2019 16:00 KARAKOVA STADI
2 AMATÖR BALIKÖY GENÇYURDU GÖBEL GENÇLİKSPOR 03.03.2019 13:00 BALIKÖY SAHASI
2 AMATÖR ALTINKENT BLD. SPOR DAYINLARSPOR 03.03.2019 13:00 GEDİZ SAHASI
2 AMATÖR GEDİZGÜCÜSPOR YEŞİLÇAYSPOR 03.03.2019 15:00 GEDİZ SAHASI
2 AMATÖR GÜNEYKÖYSPOR SİMAV GÖLKÖYSPOR 03.03.2019 12:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
S.A.L. 1867 SİMAVSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 03.03.2019 14:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
2 AMATÖR KUŞUSPOR SİMAV KESTELSPOR 03.03.2019 16:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
2 AMATÖR SİMAV İDMANYURDU KARACAHİSARSPOR 03.03.2019 14:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
 
 
05.03. 2019  SALI
 
U 17 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HMZ KÜT. PINARSPOR 05.03.2019 16:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 17 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HST. SPOR KÜT. SERAMİKSPOR 05.03.2019 16:00 30 AĞUSTOS STADI
 
06 ,03.2019 ÇARŞAMBA 
 
2 AMATÖR SİNERKÖY GENÇLİK AND BAHÇELİ EVLER 06.03.2019 16:00 30 AĞUSTOS STADI
U 17 TAKIMLAR TERMİKSPOR KÜTAHYASPOR 06.03.2019 16:00 M. ASIM ALKIŞ STADI