24 Hafta maç programı için tıkla
Başlık: 24 Hafta maç programı için tıkla

Tarih: 22019-02-23

Haftanın Maçları

23 .02.2019 CUMARTESİ
 
U 14 TAKIMLAR TERMİKSPOR A BÜYÜKSAKA SPOR 23.02.2019 12:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 17 TAKIMLAR TERMİKSPOR Ö.İDARE KÖY HZM. SPOR 23.02.2019 14:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 17 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR KÜT. PINARSPOR 23.02.2019 11:00 30 AĞUSTOS STADI
U 17 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 23.02.2019 13:00 30 AĞUSTOS STADI
2 AMATÖR SİNERKÖY GENÇLİK 1922 DUMLUPINARSPOR 23.02.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
U 17 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 23.02.2019 11:00 KARAKOVA STADI
2 AMATÖR GÜZELYURTSPOR BAŞKÖYSPOR 23.02.2019 13:00 KARAKOVA STADI
1 KÜME PLAY-OF EMETBORSPOR TEPECİKSPOR 23.02.2019 15:00 KARAKOVA STADI
U 17 TAKIMLAR S. İDMANYURDUSPOR 1867 SİMAVSPOR 23.02.2019 13:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
2. AMATÖR SİMAV KESTELSPOR GÜNEYKÖYSPOR 23.02.2019 15:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
 
24.02.2019 PAZAR
 
BAL LİGİ KÜT. ÇAMLICASPOR ÇAYIROVASPOR 24.02.2019 14:00 HALİL AKKAŞ SAHASI
2 AMATÖR ZIĞRASPOR İNKÖY ENGİNSPOR 24.02.2019 12:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
2 AMATÖR KÜT. ÇİNİSPOR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 24.02.2019 14:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
2 AMATÖR KÜT. PERLİSPOR SEYİTÖMER BLD. SPOR 24.02.2019 16:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
2 AMATÖR KÜT. CEZAEVİSPOR KÜT. PINARSPOR 24.02.2019 12:00 30 AĞUSTOS STADI
S.A.L. KÜMAŞSPOR ULUOYMAK 1 EYLÜL 24.02.2019 14:00 30 AĞUSTOS STADI
1 KÜMA PLAY-OF 30 AĞUSTOSSPOR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT 24.02.2019 16:00 30 AĞUSTOS STADI
S.A.L. KÜT. YEŞİLAYSPOR TAV. GENÇLİKSPOR 24.02.2019 13:00 YEŞİLAY SAHASI
1 KÜME PLAY-OF KÜT. DEMİRSPOR MUHİPLER FATİHSPOR 24.02.2019 14:00 ÇAVDARHİSAR SAHASI
2 AMATÖR ALTINTAŞ BLD. SPOR PARMAKÖRENGENÇLİK 24.02.2019 14:00 ALTINTAŞ İLÇE SAHASI
S.A.L. TAV. MOYMULSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 24.02.2019 14:00 TAVŞANLI ADA STADI 
2 AMATÖR GÖBEL GENÇLİKSPOR DEREBOYU YAĞMURLU 24.02.2019 10:00 KARAKOVA STADI
2 AMATÖR YAYLACIKSPOR TUNÇBİLEK BLD. SPOR 24.02.2019 12:00 KARAKOVA STADI
S.A.L. DEMİRBİLEKSPOR Ö.İDARE KÖY HZM. SPOR 24.02.2019 14:00 KARAKOVA STADI
S.A.L. AKINCILARSPOR HACIKEBİRSPOR 24.02.2019 16:00 KARAKOVA STADI
2 AMATÖR ÇOBANKÖYSPOR DAĞÇEŞMESPOR 24.02.2019 14:00 DOMANİÇ SAHASI
2 AMATÖR ALTINKENT BLD. SPOR EMET GENÇLERBİRLİĞİ 24.02.2019 14:00 GEDİZ SAHASI
2 AMATÖR YEŞİLÇAYSPOR DAYINLARSPOR 24.02.2019 14:00 YEŞİLÇAY SAHASI
2 AMATÖR KARACAHİSARSPOR KUŞUSPOR 24.02.2019 11:30 SİMAV AKBALDIR SAHASI
2 AMATÖR SİMAV GÖLKÖYSPOR SÖĞÜT GENÇLİKSPOR 24.02.2019 13:30 SİMAV AKBALDIR SAHASI
S.A.L. 1867 SİMAVSPOR TERMİKSPOR 24.02.2019 15:30 SİMAV AKBALDIR SAHASI
2 AMATÖR             NAŞASPOR     S. İDMANYURDUSPOR          24.02.2019 15:00 SİMAV CİTGÖL SAHASI
 
 
26 ,02.2019 SALI
 
S.A.L. Ö.İDARE KÖY HMZ DPÜ SPOR 26.02.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
 
27.02.2019 ÇARŞAMBA 
 
S.A.L. KÜT. GENÇ SHÇEK DEMİRBİLEKSPOR 27.02.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
S.A.L. KÜMAŞSPOR 1867 SİMAVSPOR 27.02.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
S.A.L. KÜT. YEŞİLAYSPOR TERMİKSPOR 27.02.2019 15:00 YEŞİLAY SAHASI
S.A.L. TAV. MOYMULSPOR AKINCILARSPOR 27.02.2019 15:00 KARAKOVA STADI
S.A.L. ULUOYMAK 1 EYLÜL KÜT. SERAMİKSPOR 27.02.2019 15:00 GEDİZ SAHASI