22 Hafta maç programı için tıkla
Başlık: 22 Hafta maç programı için tıkla

Tarih: 2019-12-09

Haftanın Maçları

09.02.2019 CUMARTESİ
 
U 14 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR KÜT. GENÇ SHÇEK. SPOR 09.02.2019 11:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 17 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR KÜT. PINARSPOR 09.02.2019 13:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 17 TAKIMLAR TERMİKSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 09.02.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 14 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR DPÜ SPOR 09.02.2019 12:00 30 AĞUSTOS STADI
U 17 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR Ö.İDARE KÖY HZM. SPOR 09.02.2019 14:00 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR TAV. GENÇLİKSPOR ERDE GENÇLİKSPOR 09.02.2019 10:00 KARAKOVA STADI
U 17 TAKIMLAR TAV. GENÇLİKSPOR AKINCILARSPOR 09.02.2019 11:30 KARAKOVA STADI
2 AMATÖR TAV. 3 EYLÜLSPOR BAŞKÖYSPOR 09.02.2019 13:30 KARAKOVA STADI
2 AMATÖR ÇOBANKÖYSPOR GÜZELYURTSPOR 09.02.2019 15:30 KARAKOVA STADI
U 14 TAKIMLAR DAYINLARSPOR SİMAV İDMANYURDU 09.02.2019 11:30 SİMAV AKBALDIR SAHASI
2 AMATÖR NAŞASPOR SİMAV KESTELSPOR 09.02.2019 13:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
2 AMATÖR GÜNEYKÖYSPOR KARACAHİSARSPOR 09.02.2019 15:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
U 17 TAKIMLAR S.ÇİTGÖL SAZLIKSPOR S. İDMANYURDUSPOR 09.02.2019 15:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
 
10.02.2019 PAZAR
 
BAL LİGİ KÜT. ÇAMLICASPOR SULTANGAZİSPOR 10.02.2019 14:00 HALİL AKKAŞ SAHASI
2 AMATÖR KÜT. PERLİSPOR İNKÖY ENGİSPOR 10.02.2019 11:30 M. ASIM ALKIŞ STADI
S. AMATÖR TERMİKSPOR TAV. GENÇLİKSPOR 10.02.2019 13:30 M. ASIM ALKIŞ STADI
S. AMATÖR KÜMAŞSPOR TAV. MOYMULSPOR 10.02.2019 15:30 M. ASIM ALKIŞ STADI
2 AMATÖR SİNERKÖY GENÇLİK ZIĞRASPOR 10.02.2019 11:30 30 AĞUSTOS STADI
1 KÜME PLAY-OF KÜT. DEMİRSPOR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT 10.02.2019 13:30 30 AĞUSTOS STADI
S. AMATÖR KÜT. SERAMİKSPOR KÜT. GENÇ SHÇEK.SPOR 10.02.2019 15:30 30 AĞUSTOS STADI
2 AMATÖR KÜT. ÇİNİSPOR KÜT. PINARSPOR 10.02.2019 11:30 YEŞİLAY SAHASI
2 AMATÖR KÜT. CEZAEVİSPOR PARMAKÖREN GENÇLİK 10.02.2019 13:30 YEŞİLAY SAHASI
2 AMATÖR AND BAHÇELİEVLER 1922 DUMLUPINARSPOR 10.02.2019 15:30 YEŞİLAY SAHASI
2 AMATÖR ALTINTAŞ BLD. SPOR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 10.02.2019 14:00 ALTINTAŞ İLÇE SAHASI
BAL LİGİ TKİ TAV. LİNYİTSPOR BORNOVA YEŞİLOVA 10.02.2019 14:00 TAVŞANLI ADA STADI
U 14 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 10.02.2019 10:00 KARAKOVA STADI
2 AMATÖR GÖBEL GENÇLİKSPOR YAYLACIKSPOR 10.02.2019 11:30 KARAKOVA STADI
S. AMATÖR DEMİRBİLEKSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 10.02.2019 13:30 KARAKOVA STADI
1. KÜME PLAY-OF ÇUKURKÖYSPOR BEYKÖYSPOR 10.02.2019 15:30 KARAKOVA STADI
2 AMATÖR BALIKÖY GENÇYURDU TUNÇBİLEK BLD. SPOR 10.02.2019 15:00 BALIKÖY SAHASI
S. AMATÖR ULUOYMAK 1 EYLÜL HACIKEBİRSPOR 10.02.2019 12:00 GEDİZ SAHASI
2 AMATÖR GEDİZGÜCÜ SPOR DAYINLARSPOR 10.02.2019 14:00 GEDİZ SAHASI
2 AMATÖR YEŞİLÇAYSPOR EMET GENÇLERBİRLİĞİ 10.02.2019 14:00 YEŞİLÇAY SAHASI
1.KÜME PAY-OF EMETBORSPOR MUHİPLER FATİHSPOR 10.02.2019 14:00 EMET SAHASI
2 AMATÖR SÖGÜTGENÇLİKSPOR SİMAV İDMANYURDU 10.02.2019 11:30 SİMAV AKBALDIR SAHASI
S. AMATÖR 1867 SİMAVSPOR DPÜ SPOR 10.02.2019 13:30 SİMAV AKBALDIR SAHASI
2 AMATÖR SİMAV GÖLKÖYSPOR KUŞUSPOR 10.02.2019 15:30 SİMAV AKBALDIR SAHASI
1. KÜME PLAY-OF TEPECİKSPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 10.02.2019 15:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
 
12 .02.2019  SALI
 
S. AMATÖR AKINCILARSPOR Ö.İDARE KÖY HMZ. SPOR 12.02.2019 15:00 KARAKOVA STADI