21 Hafta maç programı için tıkla
Başlık: 21 Hafta maç programı için tıkla

Tarih: 2019-02-02

Haftanın Maçları

02.02.2019 CUMARTESİ
U 14 TAKIMLAR A BÜYÜK SAKASPOR KÜTAHYASPOR 02.02.2019 12:30 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 17 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HMZ E.Ç.DEVLET HST. SPOR 02.02.2019 14:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 17 TAKIMLAR KÜT. PINARSPOR KÜTAHYASPOR 02.02.2019 15:30 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 17 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 02.02.2019 11:30 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR TERMİKSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 02.02.2019 14:00 30 AĞUSTOS STADI
2 AMATÖR KÜT. CEZAEVİSPOR ALTINTAŞ BLD. SPOR 02.02.2019 15:30 30 AĞUSTOS STADI
S. AMATÖR KÜT. YEŞİLAYSPOR GÜRAĞAÇSPOR 02.02.2019 15:00 YEŞİLAY SAHASI
U 14 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR TAV. GENÇLERGÜCÜ 02.02.2019 12:00 KARAKOVA STADI
U 14 TAKIMLAR TAV. 3 EYLÜLSPOR HANIMÇEŞMESPOR 02.02.2019 13:30 KARAKOVA STADI
U 17 TAKIMLAR SİMAV İDMANYURDU KINIKSPOR 02.02.2019 10:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
U 14 TAKIMLAR 1867 SİMAVSPOR DAYINLARSPOR 02.02.2019 12:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
2 AMATÖR KUŞUSPOR SÖĞÜT GENÇLİKSPOR 02.02.2019 13:30 SİMAV AKBALDIR SAHASI
U 17 TAKIMLAR 1867 SİMAVSPOR SİMAV ÇİTGÖL SAZLIK 02.02.2019 15:30 SİMAV AKBALDIR SAHASI
03.02.2019 PAZAR
BAL LİGİ KÜTAHYASPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 03.02.2019 14:00 HALİL AKKAŞ SAHASI
2 AMATÖR PARMAKÖREN GENÇLİK KÜT. ÇİNİSPOR 03.02.2019 11:30 M. ASIM ALKIŞ STADI
S. AMATÖR TERMİKSPOR DPÜ SPOR 03.02.2019 13:30 M. ASIM ALKIŞ STADI
S. AMATÖR KÜT. GENÇ SHÇEK SPOR ULUOYMAK 1 EYLÜLSPOR 03.02.2019 15:30 M. ASIM ALKIŞ STADI
2 AMATÖR KÜT. PINARSPOR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 03.02.2019 11:30 30 AĞUSTOS STADI
S. AMATÖR HACIKEBİRSPOR TAV. MOYMULSPOR 03.02.2019 13:30 30 AĞUSTOS STADI
S. AMATÖR Ö.İDARE KÖY HMZ KÜT. SERAMİKSPOR 03.02.2019 15:30 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR DPÜ SPOR  KÜT. YEŞİLAYSPOR 03.02.2019 11:00 YEŞİLAY SAHASI
2 AMATÖR ZIPRASPOR KÜR. PERLİSPOR 03.02.2019 13:00 YEŞİLAY SAHASI
2 AMATÖR İNKÖY ENGİNSPOR AND BAHCELİEVLERSPOR 03.02.2019 15:30 YEŞİLAY SAHASI
2 AMATÖR 1922 DUMLUPINAR SEYİTÖMER BLD.SPOR 03.02.2019 15:00 DUM.PINAR  İLÇESAHASI
1 KÜME PLAY-OF SİMAV ÇİTGÖL SAZLK 30 AĞUSTOSSPOR 03.02.2019 14:00 ÇAVDARHİSAR SAHASI
S. AMATÖR DEMİRBİLEKSPOR 1867 SİMAVSPOR 03.02.2019 13:00 KARAKOVA STADI
S. AMATÖR TAV. GENÇLİKSPOR KÜMAŞSPOR 03.02.2019 15:00 KARAKOVA STADI
1 KÜME PLAY-OF E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT ÇUKURKÖYSPOR 03.02.2019 14:00 DOMANİÇ SAHASI
2 AMATÖR ALTINENT BLD.SPOR YEŞİLÇAYSPOR 03.02.2019 13:00 GEDİZ SAHASI
1 KÜME PLAY-OF MUHİPLER FATİHSPOR TEPECİKSPOR 03.02.2019 15:00 GEDİZ SAHASI
1 KÜME PLAY-OF BEYKÖYSPOR EMETBORSPOR 03.02.2019 13:00 EMET SAHASI
2 AMATÖR EMET GENÇLERBİRLİĞİ GEDİZGÜCÜSPOR 03.01.2019 15:00 EMET SAHASI
2 AMATÖR SİMAV İDMANYURDU GÜNEYKÖYSPOR 03.02.2019 11:30 SİMAV AKBALDIR SAHASI
2 AMATÖR SİMAV KESTELSPOR SİMAV GÖLKÖYSPOR 03.02.2019 13:30 SİMAV AKBALDIR SAHASI
2 AMATÖR KARACAHİSARSPOR NAŞASPOR 03.02.2019 15:30 SİMAV AKBALDIR SAHASI
06 .02.2019  ÇARŞAMBA
S. AMATÖR HACIKEBİRSPOR Ö.İDARE KÖY HMZ.  06.02.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
S. AMATÖR KÜT. YEŞİLAYSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 06.02.2019 15:00 YEŞİLAY SAHASI
S. AMATÖR DPÜ SPOR  KÜMAŞSPOR 06.02.2019 15:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ