2.Hafta maç programı
Başlık: 2.Hafta maç programı

Tarih: 2019-09-21

Haftanın Maçları

21.09.2019 CUMARTESİ
 
U 14 TAKIMLAR KÜT. ÇAMLICASPOR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 21.09.2019 10:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR TERMİKSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 21.09.2019 11:30 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 19 TAKIMLAR BLD. KÜTAHYASPOR KÜT. ÇAMLICASPOR 21.09.2019 13:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 19 TAKIMLAR TERMİKSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 21.09.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 19 TAKIMLAR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 1977 VEFASPOR 21.09.2019 17:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
U 14 TAKIMLAR DPÜ SPOR ÖZBEKSPOR 21.09.2019 11:30 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HMZ. KÜT. GEN.SHÇEK. SPOR 21.09.2019 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR ÖZBEKSPOR 21.09.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 TAKIMLAR AĞAÇKÖYSPOR KÜT. CEZAEVİSPOR 21.09.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR KÜT. GENÇ SHÇEK SPOR 21.09.2019 11:00 YEŞİLAY SAHASI
U 14 TAKIMLAR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOTSPOR 21.09.2019 13:00 YEŞİLAY SAHASI
U 14 TAKIMLAR KÜT. GAYBİEFENDİ BLD.  KÜTAHYASPOR 21.09.2019 15:00 YEŞİLAY SAHASI
U 14 TAKIMLAR Ö.İDARE KÖY HMZ.  GÜLÜMSEYEN ÇOCUKLAR 21.09.2019 17:00 YEŞİLAY SAHASI
U 14 TAKIMLAR AKINCILARSPOR HANIMÇEŞMESPOR 21.09.2019 13:30 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
U 14 TAKIMLAR BAĞLIKSPOR BEYKÖYSPOR 21.09.2019 15:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
U 19 TAKIMLAR TAV. GENÇLİKSPOR AKINCILARSPOR 21.09.2019 17:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
U 14 TAKIMLAR TAV. MOYMULSPOR TAV. GENÇLİKSPOR 21.09.2019 12:30 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 14 TAKIMLAR TUNÇBİLEK BLD. SPOR TAV. 3 EYLÜLSPOR 21.09.2019 14:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 14 TAKIMLAR TAV. ERDEM GENÇLİK TAV. GENÇLERGÜCÜ 21.09.2019 15:30 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 19 TAKIMLAR ÇUKURKÖYSPOR TAV. MOYMULSPOR 21.09.2019 17:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
U 19 TAKIMLAR SİMAV İDMANYURDU BEYCESPOR 21.09.2019 13:00 SİMAV   SAHASI
U 19 TAKIMLAR 1867 SİMAVSPOR KINIKSPOR 21.09.2019 15:00 SİMAV   SAHASI
U 19 TAKIMLAR DEMİRCİKÖYSPOR KUŞUSPOR 21.09.2019 17:00 SİMAV   SAHASI
 
22.09.2019 PAZAR
 
BAL LİGİ KÜTAHYASPOR HENDEK SPOR 22.09.2019 15:00 HALİL AKKAŞ STADI
1 AMATÖR KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR ALAYUNTSPOR 22.09.2019 13:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR KÜT. DEMİRSPOR ALTINTAŞ BLD. GENÇLİK 22.09.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR 1977 VEFASPOR ZIĞRASPOR 22.09.2019 17:00 M. ASIM ALKIŞ  STADI
1 AMATÖR ÖZBEKSPOR ÇAVDARHİSARSPOR 22.09.2019 13:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR SİNERKÖY GENÇLİK SEVDİĞİN ALİBEYKÖY 22.09.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR SEYİTÖMER BLD. SPOR KÜMAŞSPOR 22.09.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI
1 AMATÖR 30 AĞUSTOSSPOR KÜT. GEN. SH.EK SPOR 22.09.2019 15:00 YEŞİLAY SAHASI
1 AMATÖR ASLANAPASPOR AĞAÇKÖYSPOR 22.09.2019 15:30 ASLANAPA SAHASI
BAL LİGİ TKİ TAVŞANLI LİNYİT ARİFİYE KALAYCI SPOR 22.09.2019 15:00 TAVŞANLI ADA STADI
1 AMATÖR BAĞLIKSPOR DAĞÇEŞMESPOR 22.09.2019 15:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
1 AMATÖR BEYKÖYSPOR ÇOBANKÖYSPOR 22.09.2019 17:00 TAV. KARAKOVA YENİ 1 
1 AMATÖR TUNÇBİLEK BLD. SPOR BOZBELENLİLERSPOR 22.09.2019 13:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
1 AMATÖR ÇARDAKLISPOR ÇUKURKÖYSPOR 22.09.2019 15:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
1 AMATÖR HANIMÇEŞMESPOR AYVALSPOR 22.09.2019 17:00 TAV  KARAKOVA  SAHASI
1 AMATÖR DOM. ÇAMLICASPOR DOMANİÇSPOR 22.09.2019 13:30 DOMANİÇ SAHASI
1 AMATÖR MURATLISPOR ÇUKURCA BLD. SPOR 22.09.2019 16:00 DOMANİÇ SAHASI
1 AMATÖR SAVCILARSPOR KINIKSPOR 22.09.2019 14:00 SİMAV   SAHASI
1 AMATÖR BEYCESPOR DEMİRCİKÖYSPOR 22.09.2019 16:00 SİMAV   SAHASI
1 AMATÖR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR SÖĞÜT GENÇLİKSPOR 22.09.2019 15:00 SİMAV ÇİTGÖL SAHASI
 
23.2019 PAZARTESİ
 
U 11 TAKIMLAR KÜT. GAYBİEFENDİ ÖZBEKSPOR 23.09.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR KÜT.ÇAYIRBAŞISPOR 30 AĞUSTOSSPOR 23.09.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI 2
 
24.2019 SALI
 
U 11 TAKIMLAR TERMİKSPOR BELEDİYE KÜTAHYASPOR 24.09.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR ARAGONİT BÜYÜK SAKA 24.09.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI 2
 
25.2019 ÇARŞAMBA
 
U 11 TAKIMLAR GÜLÜMSEYEN ÇOCUK KÜT. YEŞİLAYSPOR 25.09.2019 17:00 30 AĞUSTOS STADI 1
U 11 TAKIMLAR BEYKÖYSPOR TAV. 3 EYLÜLSPOR 25.09.2019 17:00 KARAKOVA STADI 1