19 Hafta maç programı için tıkla
Başlık: 19 Hafta maç programı için tıkla

Tarih: 2019-01-19

Haftanın Maçları

19 .01.2019 CUMARTESİ
 
BAL LİGİ KÜTAHYASPOR BORNOVA YEŞİLOVA 19.01.2019 14:00 HALİL AKKAŞ SAHASI
2 AMATÖR İNKÖY ENGİNSPOR 1922 DUMLUPINARSPOR 19.01.2019 13:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
S. AMATÖR Ö.İDARE KÖY HMZ. TAV. MOYMULSPOR 19.01.2019 15:15 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 14 TAKIMLAR KÜT. GENÇ SHÇEK.  KÜMAŞSPOR 19.01.2019 11:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19  PLAY-OF KÜT. SERAMİKSPOR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 19.01.2019 13:00 30 AĞUSTOS STADI
1. KÜME PLAY-OF KÜT DEMİRSPOR ÇUKURKÖYSPOR 19.01.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR AKINCILARSPOR TAV. GENÇLERGÜCÜ 19.01.2019 10:30 KARAKOVA STADI
U 14 TAKIMLAR HANIMÇEŞME SPOR TAV. GENÇLİKSPOR 19.01.2019 12:00 KARAKOVA STADI
U 14 TAKIMLAR TAV. 3 EYLÜLSPOR ERDEM GENÇLİKSPOR 19.01.2019 13:30 KARAKOVA STADI
S. AMATÖR GÜRAĞAÇSPOR TERMİKSPOR 19.01.2019 15:00 KARAKOVA STADI
U 14 TAKIMLAR DAYINLARSPOR S. İDMANYURDUSPOR 19.01.2019 13:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
2 AMATÖR SİMAV KESTELSPOR S. İDMANYURDUSPOR 19.01.2019 15:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
 
20.01.2019 PAZAR
 
BAL LİGİ KÜT. ÇAMLICASPOR ALİAĞA FUTBOL AŞ 20.01.2019 14:00 HALİL AKKAŞ SAHASI
U 14 TAKIMLAR KÜT. SERAMİKSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 20.01.2019 11:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
1. KÜME PLAY-OF BEYKÖYSPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 20.01.2019 13:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
1. KÜME PLAY-OF MUHİPLER FATİHSPOR 30 AĞUSTOSSPOR 20.01.2019 15:15 M. ASIM ALKIŞ STADI
2.  AMATÖR ZIĞRASPOR SEYİTÖMER BLD. SPOR 20.01.2019 11:00 30 AĞUSTOS STADI
1 KÜME PLAY-OF E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOT TEPECİKSPOR 20.01.2019 13:00 30 AĞUSTOS STADI
S. AMATÖR KÜT. GENÇ SHÇEK HACIKEBİRSPOR 20.01.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
2 AMATÖR SİNERKÖY GENÇLİK ANADOLU BAHCELİEVLER 20.01.2019 11:00 YEŞİLAY SAHASI
1. KÜME PLAY-OF SARUHANLARSPOR EMETBORSPOR 20.01.2019 13:15 YEŞİLAY SAHASI
S. AMATÖR KÜT. YEŞİLAYSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 20.01.2019 15:30 YEŞİLAY SAHASI
S. AMATÖR DPÜ SPOR KÜMAŞSPOR 20.01.2019 14:00 GERMİYAN KAMPÜSÜ
S. AMATÖR TAV. GENÇLİKSPOR DEMİRBİLEKSPOR 20.01.2019 11:00 KARAKOVA STADI
U 19 PLAY-OF TAV. MOYMULSPOR KÜTAHYASPOR 20.01.2019 13:00 KARAKOVA STADI
S. AMATÖR AKINCILARSPOR 1867 SİMAVSPOR 20.01.2019 15:00 KARAKOVA STADI
2 AMATÖR NAŞASPOR SİMAV GÖLKÖYSPOR 20.01.2019 11:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
2 AMATÖR KARACAHİSARSPOR SÖĞÜT GENÇLİKSPOR 20.01.2019 13:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
2 AMATÖR KUŞUSPOR GÜNEYKÖYSPOR 20.01.2019 15:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
 
22 .01.2019  SALI
 
U 17 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 22.01.2019 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U 17 TAKIMLAR Ö. İDARE KÖY HMZ.  KÜT. SERAMİKSPOR 22.01.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
U 17 TAKIMLAR TKİ TAV. LİNYİTSPOR AKINCILARSPOR 22.01.2019 13:00 KARAKOVA SAHASI
U 17 TAKIMLAR TAV. GENÇLİKSPOR ÇUKURKÖUSPOR 22.01.2019 15:00 KARAKOVA SAHASI
 
23 .01.2019 ÇARŞAMBA 
 
U 14 TAKIMLAR KÜMAŞSPOR A BÜYÜK SAKASPOR 23.01.2019 13:30 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 14 TAKIMLAR KÜT. GAYBİEFENDİSPOR KÜT. GENÇ SHÇEK. SPOR 23.01.2019 15:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 17 TAKIMLAR TERMİKSPOR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 23.01.2019 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 PLAY-OF KÜTAHYASPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 23.01.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 PLAY-OF AKINCILARSPOR TAV. MOYMULSPOR 23.01.2019 13:00 KARAKOVA STADI
U 19 PLAY-OF TKİ TAV. LİNYİTSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 23.01.2019 15:00 KARAKOVA STADI
U 17 TAKIMLAR KINIKSPOR S. ÇİTGÖL SAZLIKSPOR 23.01.2019 13:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
U 17 TAKIMLAR S. İDMANYURDUSPOR GÜNEYKÖYSPOR 23.01.2019 15:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
 
24 .01.2019 PERŞEMBE 
 
U 14 TAKIMLAR KÜT. YEŞİLAYSPOR TERMİKSPOR 24.01.2019 13:30 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR KÜTAHYASPOR KÜT. SERAMİKSPOR 24.01.2019 15:00 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR TAV. MOYMULSPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 24.01.2019 12:00 KARAKOVA STADI
U 14 TAKIMLAR HANIMÇEŞMESPOR TAV. GENÇLERGÜCÜ 24.01.2019 13:30 KARAKOVA STADI
U 14 TAKIMLAR TAV. GENÇLİKSPOR TAV. 3 EYLÜLSPOR 24.01.2019 15:00 KARAKOVA STADI