16 Hafta maç programı için tıkla
Başlık: 16 Hafta maç programı için tıkla

Tarih: 2018-12-22

Haftanın Maçları

22 .12.2018 CUMARTESİ
           
U 14 TAKIMLAR A BÜYÜK SAKA SPOR KÜT. GENÇ SHÇEKSPOR 22.12.2018 12:30 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR DPÜ SPOR TERMİKSPOR 22.12.2018 14:00 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR KÜT. GAYBİEFENDİSPOR KÜTAHYASPOR 22.12.2018 15:30 30 AĞUSTOS STADI
U 14 TAKIMLAR TAV. GENÇLERGÜCÜ TAV. GENÇLİKSPOR 22.12.2018 11:00 KARAKOVA STADI
U 14 TAKIMLAR TA. 3 EYLÜLSPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 22.12.2018 12:30 KARAKOVA STADI
U 14 TAKIMLAR AKINCILARSPOR ERDEM GENÇLİKSPOR 22.12.2018 14:00 KARAKOVA STADI
U 14 TAKIMLAR HANIMÇEŞMESPOR TAV. MOYMULSPOR 22.12.2018 15:30 KARAKOVA STADI
U 14 TAKIMLAR 1867 SİMAVSPOR SİMAV İDMANYURDU 22.12.2018 13:30 SİMAV AKBALDIR SAHASI
U 14 TAKIMLAR EYNALSPOR DAYINLARSPOR 22.12.2018 15:00 SİMAV AKBALDIR SAHASI
           
23.12.2018 PAZAR
           
1 KÜME PLAY-OF AĞAÇKÖYSPOR 30 AĞUSTOSSPOR 23.12.2018 13:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
U 19 PLAY-OF E.Ç.DEVLET HST.SPOR ULUOYMAK 1 EYLÜL 23.12.2018 15:00 M. ASIM ALKIŞ STADI
1 KÜME PLAY-OF KÜT. ÇAYIRBAŞISPOR 1977 VEFASPOR 23.12.2018 13:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 PLAY-OF KÜT. SERAMİKSPOR KÜTAHYASPOR 23.12.2018 15:00 30 AĞUSTOS STADI
U 19 PLAY-OF KÜT. YEŞİLAYSPOR TKİ TAV. LİNYİTSPOR 23.12.2018 14:00 YEŞİLAY SAHASI
U 19 PLAY-OF TAV. MOYMULSPOR GÖBEL GENÇLİKSPOR 23.12.2018 11:00 KARAKOVA STADI
U 19 PLAY-OF AKINCILARSPOR 1867 SİMAVSPOR 23.12.2018 13:00 KARAKOVA STADI
1 KÜME PLAY-OF TEPECİKSPOR HANIMÇEŞMESPOR 23.12.2018 15:00 KARAKOVA STADI
           
26 .12.2018 ÇARŞAMBA 
           
U 19 PLAY-OF AKINCILARSPOR KÜTAHYASPOR 26.12.2018 13:00 KARAKOVA STADI
U 19 PLAY-OF TKİ TAV. LİNYİTSPOR E.Ç.DEVLET HST. SPOR 26.12.2018 15:00 KARAKOVA STADI
           
U 19 PLAY-OF ULUOYMAK 1 EYLÜL 1867 SİMAVSPOR 26.12.2018 15:00 GEDİZ SAHASI
           
27 .12.2018 PERŞEMBE
           
U 19 PLAY-OF GÖBEL GENÇLİKSPOR KÜT. YEŞİLAYSPOR 27.12.2018 13:00 KARAKOVA STADI
U 19 PLAY-OF TAV. MOYMULSPOR KÜT. SERAMİKSPOR 27.12.2018 15:00 KARAKOVA STADI