Ceza Listesi

                  2018 - 2019 SEZONU   OYNAMAMASI GEREKEN  CEZALILAR 
     (  21  / 03 /  2019 )      sayfa 1
1 2 AMATÖR 17 SERDAR ÖZTÜRK KÜTAHYA PERLİ SPOR 18.03.2018 3 1 MAÇ
2 2 AMATÖR 18 ERHAN ÖZ KÜTAHYA PERLİSPOR 18.03.2018 3 3 MAÇ
3 2 AMATÖR 43 SELÇUK ALGIN AND BAHÇELİEVLER 18.03.2018 1 1 MAÇ
4 2 AMATÖR 16 ENES ERUSLU DAĞÇEŞMESPOR 08.05.2016 2 1 MAÇ
5 2 AMATÖR 10 ENGİN AKDAĞ YAYLACIKSPOR 15.4.2018 10 3 MAÇ
6 2 AMATÖR 11 ÖMER TEKE YAYLACIKSPOR 15.04.2018 10 3 MAÇ
7 2 AMATÖR 15 MUHARREM OK YAYLACIKSPOR 15.04.2018 3 2 MAÇ
8 2 AMATÖR  20 VELİ IŞIK EMET GENÇLERBİR 02.04.2017 3 3 MAÇ
9 U 19 TAKIM 11 FURKAN KANKAYA İNKÖY ENGİNSPOR 04.06.2017 3 3 MAÇ
10 2 AMATÖR 14 NİZAMETTİN CANDAN GÜNEYKÖYSPOR 20.05.2017 2 2 MAÇ
11 2 AMATÖR 5 HAYATİ AKGÜN KÜT. PERLİSPOR 14.05.2017 1 1 MAÇ
12 2. AMATÖR 1 AHMET TEKİN ALTINTAŞ BLD.GENÇ 28.05.2017 1 1 MAÇ
13 2. AMATÖR 15 FAHRETTİN CAN ALTINTAŞ BLD. GENÇ 28.05.2017 1 1 MAÇ
14 SAL YÖNT ENGİN KAYACIK TAV. MOYMULSPOR 10.02.2019 3 AY 10.5.2019
15 2 AMATÖR 8 MUSTAF KART ALTINKENT BLD. 25.03.2018 3 2 MAÇ
16 2 AMATÖR 11 MEHMET ŞENTÜRK ALTINKENT BLD. 25.03.2018 3 2 MAÇ
17 S. AMATÖR 14 R. YİĞİT ALTINKAYNAK HACIKEBİRSPOR 20.05.2017 2 2 MAÇ
18 U 19 TAKIM 13 KENAN GÜNEL AKINCILARSPOR 31.03.2018 2 2 MAÇ
19 2 AMATÖR 11 TOLUNAY KAYA GÖBEL GENÇLİKSPOR 19.04.2017 3 1 MAÇ
20 U 19 TAKIM T.K ÖMER KOÇ NAŞASPOR 22.09.2018 6 6 MAÇ
21 U 19 TAKIM ANTR MUSTAFA TAŞPINAR ALTINTAŞ BL GENÇK 13.10.2018 6 AY 13.4.2019
22 U 19 TAKIM YÖNT YAŞAR DURAK ALTINTAŞ BL GENÇK 13.10.2018 6 AY 13.4.2019
23 1 AMATÖR YÖNT İSMAİL SEYVETTİN TEKİN TEPECİKSPOR 20.01.2019 3 AY 20.4.2019
24 1 AMATÖR YÖNT KORAY ŞAHİN 30 AĞUSTOSSPOR 27.01.2019 2 AY 27.3.2019
25 U 17 TAKIM 12 F. EMRE SERT S. ÇİTGÖL SAZLIK 02.02.2019 3 1 MAÇ
26 U 17 TAKIM 10 F. FURKAN CENGİZ S. ÇİTGÖL SAZLIK 02.02.2019 3 1 MAÇ
27 U 17 TAKIM 8 MUSTAFA GÜZELALP S. ÇİTGÖL SAZLIK 02.02.2019 3 1 MAÇ
28 U 17 TAKIM YÖNT ADİL ÇETİN S. ÇİTGÖL SAZLIK 02.02.2019 1 YIL  
29 S. AMATÖR YÖNT T.İBİRAHİM DANIŞMAN TAV. MOYMULSPOR 03.02.2019 3 AY 3.5.2019
30 U14 TAKIM 15 OKAY KARADUMAN S. İDMANYURDU 09.02.2019 3 1 MAÇ
31 U 17  TAKIM 15 ABDULLAH AKTÜRK DAYINLARSPOR 22.02.21017 1 1 MAÇ
32 U 15 TAKIM 5 SABRİ TAŞDEMİR DAYINLARSPOR 31.03.2018 3 2 MAÇ
33 2 AMATÖR 17 TUNAHAN ÖZTÜRK DAĞÇEŞMESPOR 15.12.2018 5 1 MAÇ
34 1 AMATÖR 17 MERTCAN UMUTLU E.Ç.DEVLET HST.  17.12.2017 5 5 MAÇ
35 U 17 TAKIM 2 BEKİR AVSEREN SİMAV İDMANYURDU 23.02.2019 4 1 MAÇ
36 2 AMATÖR   BEKTAŞ KAR DUM. ZAFERSPOR 24.02.2019 6 6 MAÇ
37 2 AMATÖR ANTR M. ALPEREN ÇETİNKAYA 1922 DUMLUPINAR 24.02.2019 1 AY 24.3.2019
38 2 AMATÖR YÖNT YUSUF UÇAR 1922 DUMLUPINAR 24.02.2019 6 AY  
39 2 AMATÖR T KAP TUNCA ŞİMŞEK 1922 DUMLUPINAR 24.02.2019 6 AY  
40 2 AMATÖR ANTR İSMAİL AŞAR DAĞÇEŞMESPOR 24.02.2019 1 AY 25.3.2019
41 2.AMATÖR YÖNT YAŞAR UZUNCAN ÇOBANKÖYSPOR 24.02.2019 3 AY 25.5.2019
42 2 AMATÖR ANTR YUSUF TANYELİ SİMAV İDMANURDU 24.02.2019 1 AY 25.3.2019
43 2 AMATÖR 14 HÜSEYİN ORHAN ÇALIŞIR İNKÖY ENGİNSPOR 24.02.2019 2 1 MAÇ
44 2 AMATÖR 2 MEHMET UZUN İNKÖY ENGİNSPOR 24.02.2019 2 1 MAÇ
45 2 AMATÖR 4 MÜCAHİT EREN TAŞCI İNKÖY ENGİNSPOR 24.02.2019 3 2 MAÇ
46 2 AMATÖR 7 BERHUDAN KALIN İNKÖY ENGİNSPOR 24.02.2019 8 7 MAÇ
47 2 AMATÖR 10 MEHMET ŞAHİN İNKÖY ENGİNSPOR 24.02.2019 8 7 MAÇ
48 2 AMATÖR YÖNT MEHMET GÜN İNKÖY ENGİNSPOR 24.02.2019 6 AY  
49 2 AMATÖR YÖNT İBRAHİM DÜZGÜN İNKÖY ENGİNSPOR 24.02.2019 6 AY  
50 2 AMATÖR 9 MEHMET YASA BALIKÖY GENÇYRDU 03.03.2019 3 1 MAÇ
51 2 AMATÖR 10 MUHARREM ARSLAN ÇOBANKÖYSPOR 03.03.2019 2 1 MAÇ
52 2 AMATÖR 17 MEHMET SERT ÇOBANKÖYSPOR 03.03.2019 3 2 MAÇ
53 2 AMATÖR 88 SERKAN UZTEMUR TAV. 3 AYLÜLSPOR 03.03.2019 3 1 MAÇ
54 2 AMATÖR 4 YUSUF DUMLUPINAR KUŞUSPOR 03.03.2019 4 2 MAÇ
55 2 AMATÖR 5 HASAN ÜNAL KUŞUSPOR 03.03.2019 4 2 MAÇ
56 2 AMATÖR 8 İSMAİL ÖZDER SİMAV KESTELSPOR 03.03.2019 4 2 MAÇ
57 2 AMATÖR 15 MESUT KARTAL SİMAV KESTELSPOR 03.03.2019 10 8 MAÇ
58 1 AMATÖR YÖNT MURAT KADER BEYKÖYSPOR 03.03.2019 3 AY  
59 U 17 TAKIM 10 BERKAY BALABAN KÜT. PINARSPOR 05.03.2019 4 2 MAÇ
60 U 17 TAKIM 17 BUĞRA ODAMAN KÜT. PINARSPOR 05.03.2019 3 1 MAÇ
61 U 14 TAKIM 6 EMRE ALTINIŞIK SİMAV İDMANYURDU 09.03.2019 1 1 MAÇ
62 S.A.L. 5 HDAYET GÜLSOY TAV. GENÇLİKSPOR 10.03.2019 4 2 MAÇ
63 S.A.L. 10 EYÜP GÜNEY KÜT. GENÇ SHÇEK.  10.03.2019 3 1 MAÇ
64 S.A.L. 2 SEFA KESKİN TERMİKSPOR 10.03.2019 4 2 MAÇ
65 S.AL. 4 HAMİT MERT PUSAT TERMİKSPOR 10.03.2019 5 3 MAÇ
66 S.A.L. 3 RAMAZAN ZENGİN KÜMAŞSPOR 10.03.2019 4 3 MAÇ
67 S.AL. 7 MEHMET BARAN KÜMAŞSPOR 10.03.2019 3 2 MAÇ
68 S.A.L. ANTR EKREM KOÇ KÜMAŞSPOR 10.03.2019 1 AY 10.4.2019
69 S.A.L. YÖNT HASAN YEŞİL KÜMAŞSPOR 10.03.2019 3 AY 10.6.2019
70 2 AMATÖR 18 HÜSEYİN KAYA KARACAHİSARSPOR 10.03.2019 3 2 MAÇ
71 2 AMATÖR 3 YUSUF  KARAMAN KARACAHİSARSPOR 10.03.2019 2 1 MAÇ
72 2 AMATÖR 11 KORHAN KARASU GEDİZGÜCÜSPOR 10.03.2019 3 2 MAÇ
73 S. A.L. 13 YUSUF KERİM KIZLKAYA Ö.İDARE KÖY HMZ.  12.05.2019 1 BİTTİ
74 S.A.L. 7 TALHA KARA Ö.İDARE KÖY HMZ. 12.05.2019 1 BİTTİ
75 S.A.L. 22 SİNAN ÖZMUSUL TAV. MOYMULSPOR 13.03.2019 1 BİTTİ
76 S.A.L. 11 YUNUS BOYRAT AKINCILARSPOR 13.03.2019 1 1 MAÇ
77 U 17 TAKIM 88 HAKAN BEKTAŞ KÜTAHYASPOR 14.03.2019 1 BİTTİ
78 U 14 TAKIM 5 ALİ OLSMAN NAKIŞÇI KÜT. YEŞİLAYSPOR 16.03.2019 1 1 MAÇ
79 2 AMATÖR 12 İSMAİL BURAK AYDIN BAŞKÖSPOR 16.03.2019 1 1 MAÇ
80 2. AMATÖR 8 GAZİ MURAT EMER BAŞKÖYSPOR 16.03.2019 3 3 MAÇ
81 2.AMÖTÖR 9 NİYAZİ NEYAZ KÜT. PINARSPOR 16.03.2019 2 2 MAÇ
82 2. AMATÖR 13 ALİ ÇİFTÇİ KÜT. PINARSPOR 16.03.2019 3 3 MAÇ
83 2. AMATÖR 2 HAMDİ YILMAZ KÜT. PINARSPOR 16.03.2019 3 3 MAÇ
84 2. AMATÖR 1 EMRE DAŞ KÜT. PINARSPOR 16.03.2019 1 1 MAÇ
85 2. AMATÖR 5 İSA TÜRKKAN KÜT. PINARSPOR 16.03.2019 1 1 MAÇ
86 2. AMATÖR 7 MERTHAN KAHRAMAN KÜT. PINARSPOR 16.03.2019 1 1 MAÇ
87 2. AMATÖR 3 BAYRAM SARICA YAYACIKSPOR 17.03.2019 1 1 MAÇ
88 2. AMATÖR 11 MUAMMER GÜRAKAN KUŞUSPOR 17.03.2019 2 2 MAÇ
89 2. AMATÖR 6 YAŞAR KÖRÜKÇÜ SİVAV GÖLKÖYSPOR 17.03.2019 1 1 MAÇ
89 2.AMATÖR ANTR ÖMER ERTEM SİMAV GÖLKÖYSPOR 17.03.2019 15 GÜN 2.4.2019
89 2. AMATÖR 10 OSMAN ARTUN BALIKÖY GENÇYURD 17.03.2019 3 3 MAÇ
89 2. AMATÖR 20 RIDVAN YAZKAN BAKILÖY GENÇYURD 17.03.2019 3 3 MAÇ
89 2. AMATÖR 15 OĞUZHAN UÇAR TUNÇBİLEK BLD.  17.03.2019 3 3 MAÇ
89 2. AMATÖR 5 ZİYA SAKA TUNÇBİLEK BLD. 17.03.2019 3 3 MAÇ
89 1 AMATÖR 2 YUSUF MERT DEMİR ÇUKURKÖYSPOR 17.03.2019 1 1 MAÇ
  S.A.L. 17 ARCAN AKTÜRK DEMİRBİLEKSPOR 17.03.2019 1 1 MAÇ
               
                        NURİ ERCURA                                                                     MURAT CENGİZ                                   
                    FUTBOL İL TEMSİLCİSİ   YRD                                                  ASKF BAŞKANI