Ceza Listesi

                  2018 - 2019 SEZONU   OYNAMAMASI GEREKEN  CEZALILAR 
     (  18  / 04 /  2019 )      sayfa 1
1 2 AMATÖR 17 SERDAR ÖZTÜRK KÜTAHYA PERLİ SPOR 18.03.2018 3 1 MAÇ
2 2 AMATÖR 18 ERHAN ÖZ KÜTAHYA PERLİSPOR 18.03.2018 3 3 MAÇ
3 2 AMATÖR 43 SELÇUK ALGIN AND BAHÇELİEVLER 18.03.2018 1 1 MAÇ
4 2 AMATÖR 16 ENES ERUSLU DAĞÇEŞMESPOR 08.05.2016 2 1 MAÇ
5 2 AMATÖR 10 ENGİN AKDAĞ YAYLACIKSPOR 15.4.2018 10 1 MAÇ
6 2 AMATÖR 11 ÖMER TEKE YAYLACIKSPOR 15.04.2018 10 1 MAÇ
7 2 AMATÖR 15 MUHARREM OK YAYLACIKSPOR 15.04.2018 3 2 MAÇ
8 2 AMATÖR  20 VELİ IŞIK EMET GENÇLERBİR 02.04.2017 3 3 MAÇ
9 U 19 TAKIM 11 FURKAN KANKAYA İNKÖY ENGİNSPOR 04.06.2017 3 3 MAÇ
10 2 AMATÖR 14 NİZAMETTİN CANDAN GÜNEYKÖYSPOR 20.05.2017 2 2 MAÇ
11 2 AMATÖR 5 HAYATİ AKGÜN KÜT. PERLİSPOR 14.05.2017 1 1 MAÇ
12 2. AMATÖR 1 AHMET TEKİN ALTINTAŞ BLD.GENÇ 28.05.2017 1 1 MAÇ
13 2. AMATÖR 15 FAHRETTİN CAN ALTINTAŞ BLD. GENÇ 28.05.2017 1 1 MAÇ
14 SAL YÖNT ENGİN KAYACIK TAV. MOYMULSPOR 10.02.2019 3 AY 10.5.2019
15 2 AMATÖR 8 MUSTAF KART ALTINKENT BLD. 25.03.2018 3 2 MAÇ
16 2 AMATÖR 11 MEHMET ŞENTÜRK ALTINKENT BLD. 25.03.2018 3 2 MAÇ
17 S. AMATÖR 14 R. YİĞİT ALTINKAYNAK HACIKEBİRSPOR 20.05.2017 2 2 MAÇ
18 2 AMATÖR 11 KORHAN KARASU GEDİZGÜCÜSPOR 10.03.2019 3 1 MAÇ
19 2 AMATÖR 11 TOLUNAY KAYA GÖBEL GENÇLİKSPOR 19.04.2017 3 1 MAÇ
20 U 19 TAKIM T.K ÖMER KOÇ NAŞASPOR 22.09.2018 6 6 MAÇ
21 2 AMATÖR YÖNT MEHMET GÜN İNKÖY ENGİNSPOR 24.02.2019 6 AY  
22 2 AMATÖR YÖNT İBRAHİM DÜZGÜN İNKÖY ENGİNSPOR 24.02.2019 6 AY  
23 1 AMATÖR 17 MERTCAN UMUTLU E.Ç.DEVLET HST.  17.12.2017 5 5 MAÇ
24 U 17 TAKIM YÖNT ADİL ÇETİN S. ÇİTGÖL SAZLIK 02.02.2019 1 YIL  
25 S. AMATÖR YÖNT T.İBİRAHİM DANIŞMAN TAV. MOYMULSPOR 03.02.2019 3 AY 3.5.2019
26 U 17  TAKIM 15 ABDULLAH AKTÜRK DAYINLARSPOR 22.02.21017 1 1 MAÇ
27 U 15 TAKIM 5 SABRİ TAŞDEMİR DAYINLARSPOR 31.03.2018 3 2 MAÇ
28 2 AMATÖR 15 MESUT KARTAL SİMAV KESTELSPOR 03.03.2019 10 5 MAÇ
29 1 AMATÖR YÖNT MURAT KADER BEYKÖYSPOR 03.03.2019 3 AY 3.6.2019
30 S.A.L. YÖNT HASAN YEŞİL KÜMAŞSPOR 10.03.2019 3 AY 10.6.2019
31 2. AMATÖR 10 OSMAN ARTUN BALIKÖY GENÇYURD 17.03.2019 3 1 MAÇ
32 2. AMATÖR 20 RIDVAN YAZKAN BAKILÖY GENÇYURD 17.03.2019 3 1 MAÇ
33 2. AMATÖR 15 OĞUZHAN UÇAR TUNÇBİLEK BLD.  17.03.2019 3 1 MAÇ
34 2. AMATÖR 5 ZİYA SAKA TUNÇBİLEK BLD. 17.03.2019 3 1 MAÇ
35 S.A.L. 21 SEFA ELİTAŞ HACIKEBİRSPOR 23.03.2019 2 1 MAÇ
36 2. AMATÖR 8 EMRAH YILDIRIM DAYINLARSPOR 24.03.2019 2 1 MAÇ
37 2. AMATÖR 43 MEHMET KARA EMET GENÇLERBİR 24.03.2019 3 2 MAÇ
38 2. AMATÖR 16 MUSTAFA AKPINAR EMET GENÇLERBİR 24.03.2019 2 21 MAÇ
39 U 16 TAKIM 2 AHMET CAN SERT KÜT. ÇAMLICASPOR 06.04.2019 2 2 MAÇ
40 U 16 TAKIM 17 ŞEFİF MERCİMEK KÜT. ÇAMLICASPOR 06.04.2019 2 2 MAÇ
41 S.A.L. YÖNT İBRAHİM AŞKIM  AKINCILARSPOR 07.04.2019 2 AY 7.6.2019
42 2 AMATÖR 5 AKIN SAMET ÖZDEMİR EMET GENÇLERBİR 07.04.2019 4 4 MAÇ
43 2 AMATÖR 3 AHMET ÇOKER EMET GENÇLERBİR 07.04.2019 3 3 MAÇ
44 2 AMATÖR 7 HASAN ŞEN EMET GENÇLERBİR 07.04.2019 3 3 MAÇ
45 2 AMATÖR 2 TUNAHAN DEMİREL EMET GENÇLERBİR 07.04.2019 3 3 MAÇ
46 2 AMATÖR 6 CENGİZ AKTINIŞIK EMET GENÇLERBİR 07.04.2019 3 3 MAÇ
47 2 AMATÖR 20 GAFFAR OKAN TAŞ EMET GENÇLERBİR 07.04.2019 1 1 MAÇ
48 2 AMATÖR 4 KENAN AYDOĞAN ALTINKENT BLD. 07.04.2019 3 2 MAÇ
49 2 AMATÖR 7 SİNAN BEDİR NAŞASPOR 07.04.2019 2 2 MAÇ
50 2 AMATÖR 18 İSA ÇAĞLAR DAĞÇEŞMESPOR 07.04.2019 2 1 MAÇ
51 2 AMATÖR 8 NURİ KAYI D.BOYU YAĞMURLU 07.04.2019 2 1 MAÇ
52 U 16 TAKIM 6 CEM  ERASLAN TERMİKSPOR 13.04.2019 2 2 MAÇ
53 U 16 TAKIM YÖNT MUSTAFA KIRKA TERMİKSPOR 13.04.2019 2 AY  
54 2 AMATÖR 2 ERHAN TEKE GÜNEYKÖYSPOR 13.04.2019 3 3 MAÇ
55 2 AMATÖR 13 EMRE ALTINIŞIK GÜNEYKÖYSPOR 13.04.2019 2 2 MAÇ
56 2 AMATÖR 10 BAYRAM SARICA YAYLACIKSPOR 14.04.2019 3 3 MAÇ
57 2 AMATÖR 5 AHMET ÇÖMEZ YAYLACIKSPOR 14.09.2019 6 6 MAÇ
58 2 AMATÖR 7 ARİF AKDAĞ YAYLACIKSPOR 14.04.2019 1 YIL  
59 2 AMATÖR ANTR HÜSEYİN SARICA YAYLACIKSPOR 14.04.2019 1 AY  
60 2 AMATÖR 16 KADİR TEKİN GÜZELYURTSPOR 14.04.2019 2 2 MAÇ
61 2 AMATÖR 10 ÖMER YİĞİTHAN ULU DAYINLARSPOR 14.04.2019 1 1 MAÇ
62 2 AMATÖR 8 ÜNAL BİLGİLİ ALTINKENT BLD. 14.04.2019 2 2 MAÇ
63 2 AMATÖR 17 ABDULLAH KARACA ALTINKENT BLD 14.04.2019 1 1 MAÇ
64 2 AMATÖR 9 ALAATTİN DOMANİÇ ÇOBANKÖYSPOR 14.04.2019 1 1 MAÇ
65 2 AMATÖR 4 SÜLEYMAN ÖZEL TAV. 3 EYLÜLSPOR 14.04.2019 2 2 MAÇ
66 S.A.L. 10 HÜSEYİN GÜLEÇ TAV. GENÇLİKSPOR 14.04.2019 1 1 MAÇ
67 S.A.L.   B. FADOUA TOUNKARA ULUOYMAK 1 EYLÜL 14.04.2019 1 1 MAÇ
               
                        NURİ ERCURA                                                                     MURAT CENGİZ                                   
                    FUTBOL İL TEMSİLCİSİ   YRD                                                  ASKF BAŞKANI